Apex Legends - zablokowane konto po kilku miesiącach nieobecności

autor: DrackerPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Apex Legends - zablokowane konto po kilku miesiącach nieobecności

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam wróciłem po przerwie do apexa chcąc rozpocząć gre wyrzuca mnie i wyskakuje ze zostałem zbanowany nie grając przez podan 2-3 miesiące i nie wiem o co chodzi

Wiadomość 1 z 4 (997 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie
★★★★★ Expert

@DrackerPL  Hej Standard smile

 

Sprawdź swoją skrzynkę mailową powiązaną z kontem w grze, tam powinna być informacja za co zostało zablokowane konto.

 

Możesz się także odwołać od blokady wg kroków z tego artykułu - Informacje o blokadzie konta. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (991 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi
★★★★★ Expert

@DrackerPL  Hej Standard smile

 

Sprawdź swoją skrzynkę mailową powiązaną z kontem w grze, tam powinna być informacja za co zostało zablokowane konto.

 

Możesz się także odwołać od blokady wg kroków z tego artykułu - Informacje o blokadzie konta. 

Wiadomość 2 z 4 (992 wyświetleń)
★★★ Newbie

Na emailu przypisanym do konta nie mam żadnej informacji o banie mam tylko informacje o zmianie hasła ''Zmieniliśmy hasło do Twojego Konta EA. Wiemy, że to niedogodność, ale mamy nadzieję, że rozumiesz nasze starania o zapewnienie bezpieczeństwa Twoich danych osobowych.''  i to jedyne co mam na emailu z Origin 

Wiadomość 3 z 4 (984 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
★★★★★ Expert

@DrackerPL 

 

Daj znać, czy wyjaśniło się na temat Twojego konta.

Jeżeli nadal nie dostałeś informacji o blokadzie konta, tylko ze zmianami hasła - spróbuj skontaktować się z pomocą telefoniczne.

 

+48 22 397 08 40 linia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 - 21:00.

Wiadomość 4 z 4 (919 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem