Pomóz nam ulepszyc serwis Answers HQ! Wypelnij ankiete Nie, dziekuje

Apex Legends: Postacie

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Apex Legends: Postacie

[ Edytowane ]
Community Manager

baner.jpg

 

 

BANGALORE

BLOODHOUND

CAUSTIC

GIBRALTAR

LIFELINE

MIRAGE

PATHFINDER

WRAITH


Sezon 1 - OCTANE

 


 

 

bangalore

Zawodowy żołnierz


Bangalore, pochodząca z wojskowej rodziny, w której ona, jej rodzice i czterech starszych braci służyli w siłach zbrojnych IMC, była doskonałym żołnierzem od najmłodszych lat. Była najlepsza w klasie w akademii wojskowej IMC i jedyną kadetką, która potrafiła rozłożyć Peacekeepera, wyposażyć go w czok celowniczy i złożyć w mniej niż dwadzieścia sekund. A wszystko to z zawiązanymi oczami.

 

Prawdziwe imię i nazwisko Anita Williams
Wiek 35
Zdolność taktyczna Wyrzutnia dymu
Zdolność pasywna Szybsze tempo
Zdolność specjalna Piorun kulisty

bloodhound

Technologiczna tropicielka


Bloodhound jest znana w całym Odludziu jako jedna z najwspanialszych łowczyń na Kresach – i to w zasadzie wszystko, co wiadomo na jej temat. Jej tożsamość jest okryta tajemnicą, krążą o niej najróżniejsze plotki: jest niezwykle bogatą, żądną krwi morderczynią, zaklinaczką goliatów, byłą niewolnicą, pół człowiekiem, pół nietoperzem – to tylko niektóre spośród krążących o niej historii.

 

Prawdziwe imię i nazwisko Nieznane
Wiek Nieznane
Ojczysta planeta Nieznane
Zdolność taktyczna Oko Wszechojca
Zdolność pasywna Tropiciel
Zdolność specjalna Dziki łowca

caustic

Toksyczny myśliwy


Nim narodził się Caustic, naukowiec Alexander Nox pracował w laboratoriach Humbert, głównym ośrodku produkującym środki owadobójcze na Kresach. Ponieważ potrzebowano ich dużo do ochrony plonów uprawianych przez kolonie, laboratoria Humbert stale poszukiwały skuteczniejszych i silniejszych receptur. Nox był jednym z najzdolniejszych naukowców. Dzień i noc pracował nad tworzeniem nowych gazów. Aby jednak upewnić się, że działają prawidłowo, musiał je testować na czymś więcej, niż tylko na martwych tkankach. Potrzebował czegoś żywego.


Prawdziwe imię i nazwisko: Alexander Nox
Wiek: 48
Zdolność taktyczna: Pułapka gazowa Nox
Zdolność pasywna: Obraz Nox
Zdolność specjalna: Granat z gazem Nox

gibraltar

Pancerna forteca


Gibraltar to łagodny gigant, który potrafi zaszaleć, gdy trzeba. Jest synem dwojga ochotników pracujących w organizacji ratowniczej SARAS. Od dawna brał udział w wyciąganiu innych z niebezpiecznych sytuacji, które często zdarzają się na Odludziu. Jednak to, że musi chronić innych, zrozumiał dopiero wtedy, gdy wraz ze swoim chłopakiem ukradli motocykl ojca i wybrali się na przejażdżkę, podczas której zostali uwięzieni pod olbrzymią lawiną błotną. Jego rodzice ich uratowali, ale ojciec stracił podczas akcji rękę. Gibraltar nigdy nie zapomniał o jego poświęceniu, dlatego postanowił pomagać potrzebującym.


Prawdziwe imię i nazwisko Makoa Gibraltar
Wiek 30
Ojczysta planeta Ukojenie
Zdolność taktyczna Kopuła ochronna
Zdolność pasywna Tarcza balistyczna
Zdolność specjalna Bombardowanie

lifeline

Medyk bojowy


Ajay Che, alias Lifeline, nie jest kimś, kogo obecności można się spodziewać na Igrzyskach Apex. Jej rodzice dorobili się bogactwa, biorąc udział w wojnach. Gdy dowiedziała się, jakich potworności się dopuścili, uciekła z domu i dołączyła do Korpusu Kresów, organizacji humanitarnej, która wspomaga potrzebujących w całych Kresach. Teraz całe jej życie skupia się na pomaganiu innym. Dołączyła do Igrzysk Apex, by za wygrane pieniądze wspomóc Korpus.


Prawdziwe imię i nazwisko: Ajay Che
Wiek: 24
Zdolność taktyczna: Dron leczniczy D.O.C.
Zdolność pasywna: Medyk bojowy
Zdolność specjalna: Zrzut zaopatrzenia

mirage

Holograficzny mistyfikator


Mirage to gość, który lubi się wyróżniać. Jest najmłodszym z czterech braci i do perfekcji opanował sztukę wygłupiania się, aby zwrócić na siebie uwagę. Jedyną rzeczą, do której podchodził poważnie, była technologia holopilota: stworzona przez jego będącą inżynierem matkę jako element technologii do tworzenia iluzji. Dokładnie poznał mechanizmy działania i dowiedział się na jej temat dosłownie wszystkiego. Nawet gdy jego bracia zaginęli podczas wojny Kresów, Mirage wraz z matką kontynuowali prace nad urządzeniami holograficznymi, co bardzo ich do siebie zbliżyło.


Prawdziwe imię i nazwisko Elliott Witt
Wiek 30
Ojczysta planeta Ukojenie
Zdolność taktyczna Chora psychika
Zdolność pasywna Bis!
Zdolność specjalna Zniknięcie

pathfinder

Zwiadowca frontowy


Pathfinder jest wzorem optymizmu, nawet mimo sytuacji, w jakiej się znalazł. Jest Marvinem zmodyfikowanym w celu przeprowadzania zwiadów. Aktywował się wiele lat temu w opuszczonej fabryce, nie wiedząc, kto i dlaczego go stworzył. Wiedząc tylko, że jest Marvinem, postanowił wyruszyć na poszukiwanie swojego twórcy.


Prawdziwe imię i nazwisko: Marvin
Wiek: Nieznane
Ojczysta planeta Nieznane
Zdolność taktyczna: Lina z hakiem
Zdolność pasywna: Poufne informacje
Zdolność specjalna: Działo z linką

wraith

Międzywymiarowa wojowniczka


Wraith to zwinna wojowniczka, zdolna do wyprowadzania szybkich i zabójczych ataków oraz manipulowania czasoprzestrzenią za pomocą specjalnych wrót w osnowie rzeczywistości. Nie wie jednak, w jaki sposób potrafi to robić. Lata temu obudziła się w jednym z ośrodków IMC dla psychicznie chorych. Cierpiała na amnezję. W głębi umysłu zaczęła słyszeć głos, który nie dawał jej zasnąć przez wiele dni. Mimo że prawie doprowadził ją do szaleństwa, gdy w końcu zaczęła go słuchać i ufać mu, pomógł jej okiełznać nowo nabytą moc manipulowania otchłanią i uciec z placówki.


Prawdziwe imię i nazwisko: Usunięte
Wiek: Usunięte
Ojczysta planeta Usunięte
Zdolność taktyczna: Przez otchłań
Zdolność pasywna: Głosy z otchłani
Zdolność specjalna: Wrota wymiarów

Wiadomość 1 z 2 (187 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Apex Legends: Postacie

[ Edytowane ]
Community Manager

Wraz z sezonem 1 pojawiła się nowa postać, którą będziecie mogli stanąć do walki w Królewskim Kanionie, powitajcie:

 

OCTANE
oct.jpg

 

 

Miłośnik mocnych wrażeń


Pewnego dnia Octavio Silva był strasznie znudzony. Prawdę mówiąc, nudził się codziennie. Następca wiecznie zajętego dyrektora firmy Silva Pharmaceuticals nie miał w życiu jasnego celu, więc umilał sobie czas, dokonując śmiertelnie niebezpiecznych wyczynów, z których nagrania udostępniał swoim fanom w postaci holofilmów. Tamtego dnia Octavio postanowił, że spróbuje pobić rekord okrążenia lokalnego wyścigu, wyrzucając się w kierunku mety za pomocą granatu.

 

Po godzinach spędzonych na stole operacyjnym lekarze poinformowali go, że z powodu poważnych obrażeń nóg będzie musiał skończyć z szalonymi wyczynami. Octavio nie mógł się z tym pogodzić, dlatego zwrócił się o pomoc do starej znajomej. Dręczona poczuciem winy Ajay Che zgodziła się wysłać go na operację, podczas której jego nogi zostały zastąpione bionicznymi kończynami. Łatwa i szybka naprawa wszelkich uszkodzeń skłoniła Octavia do porzucenia sztampowych wyczynów i spróbowania sił w zawodach, dzięki którym będzie mógł przekroczyć wszelkie granice. Wzywały go Igrzyska Apex. Teraz celem Octavia jest wykorzystanie swoich niesamowitych ruchów, by zostać czempionem Apex. Może na arenie w końcu nie będzie się nudził.

 

  • Prawdziwe imię i nazwisko Octavio Silva
  • Wiek 24
  • Ojczysta planeta Psamathe
  • Zdolność taktyczna Stim
  • Zdolność pasywna Samoregeneracja
  • Zdolność specjalna Odskocznia

oct2.jpg

 

 

Wiadomość 2 z 2 (92 wyświetleń)

fifa-19-promo-splash

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-promo

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem