[Apex]EA powinno dodać mape do nauki grania każdą legendą offline

autor: Spiderxtr
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

[Apex]EA powinno dodać mape do nauki grania każdą legendą offline

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Myśle że to dobry pomysł,gdyż dużo osób nie potrafi jeszcze grać a musi wchodzić na normalną gre przez co psuje gre tym już doświadczonym.Wystarczyłoby poprostu przerobić tą mape z Traningu tak by mozna było grać każdą legendą i bez samouczka.Gra mogłaby byc też bardziej zabalnsowana ale to już jest inny temat Wink/I think that will be good idea.Many just dont know how to play and click PLAY and go all out in team with people who want to play a normal game,not a "noob masacre".It can be map from Training but with function to play with every legend and without need to "learn" all things,also Apex should be more balanced.Champion thing is awesome but when im leveling up i dont want the hardest opponent ever Wink

Wiadomość 1 z 3 (394 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: [Apex]EA powinno dodać mape do nauki grania każdą legendą offline

Community Manager

Hej @Spiderxtr

 

Dziękuję za podzielenie się z nami swoim pomysłem :eahigh_file:

 

Nie jestem w stanie niczego zagwarantować, ale widziałem że podobne sugestie były już zgłaszane wcześniej przez graczy. Kto wie może w przyszłości taka funkcja zostanie wprowadzona ... Wink 

 

Chciałbyś poćwiczyć z jakąś konkretną legendą, czy raczej na spokojnie obyć się ze wszystkimi?

 

Odnośnie balansu to rzuć okiem tutaj Standard smile 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (370 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: [Apex]EA powinno dodać mape do nauki grania każdą legendą offline

Community Manager

Hej @Spiderxtr

 

Dziękuję za podzielenie się z nami swoim pomysłem :eahigh_file:

 

Nie jestem w stanie niczego zagwarantować, ale widziałem że podobne sugestie były już zgłaszane wcześniej przez graczy. Kto wie może w przyszłości taka funkcja zostanie wprowadzona ... Wink 

 

Chciałbyś poćwiczyć z jakąś konkretną legendą, czy raczej na spokojnie obyć się ze wszystkimi?

 

Odnośnie balansu to rzuć okiem tutaj Standard smile 

Wiadomość 2 z 3 (371 wyświetleń)

Dot.: [Apex]EA powinno dodać mape do nauki grania każdą legendą offline

★★★ Newbie

Dziękuje za odpowiedź

Myśle że mógłbym potrenować grę Pathfinderem,jego hak jest bardzo pomocny w dostawaniu się w niedostępne miejsca.
Wiem ,że Apex to gra młoda a nawet bardzo,ale jednak już po mięsiącu czy dwóch gracze z uśmiechem na ustach zobaczyliby nowy patch

 

Dziękuje także za podzielenie się informacją o balansie broni oraz bohaterów.Miałem na myśli Zaawansowanych graczy przeciwko ledwo zaczynających,jednak miło zobaczyć ,że projektanci dbają także o broń i legendy.

Wiadomość 3 z 3 (362 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem