Anthem, czy warto?

autor: ceronePL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Anthem, czy warto?

★★★ Apprentice

 

 

Witam, obecnie jest promo w originie na gierkę i przyznam, że mnie troszkę zaciekawiła. Jednak po kilku dniach szukania informacji o grze, przeczytaniu kilku recenzji, w większości nie przychylnych, zastanawiam się czy jest sens. Większość z tych recenzji wydanych zostało zaraz po premierze gry, a już trochę czasu minęło, stąd mój dylemat. Jak teraz wygląda rozgrywka, czy po skończeniu fabuły jest co robić w grze? czy warto ją kupować, a jeśli tak, to czy warto dopłacić 15ziko do wersji legionu świtu?

Pozdrawiam. 

Wiadomość 1 z 3 (728 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Anthem, czy warto?

★★ Apprentice

Zaleznie od tego czego szukasz i czy looter shooter to typ gier, ktore lubisz. Takie gry staja sie powtazalne zaraz po ukonczeniu glownej historii.

Sama gra dala mi zabawe na 60 godzin jeszcze przed poprawieniem systemu dropu. Historia w grze dopiero sie rozwija, ale jesli lubisz lore to jest tu tego troche.

Osobiscie nie zaluje wydanych pieniedzy na premiere bo bawilem sie fajnie Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (688 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Anthem, czy warto?

★★ Apprentice

Zaleznie od tego czego szukasz i czy looter shooter to typ gier, ktore lubisz. Takie gry staja sie powtazalne zaraz po ukonczeniu glownej historii.

Sama gra dala mi zabawe na 60 godzin jeszcze przed poprawieniem systemu dropu. Historia w grze dopiero sie rozwija, ale jesli lubisz lore to jest tu tego troche.

Osobiscie nie zaluje wydanych pieniedzy na premiere bo bawilem sie fajnie Standard smile

Wiadomość 2 z 3 (689 wyświetleń)

Dot.: Anthem, czy warto?

★★★ Apprentice
@n1kon_xD Dzięki za odpowiedź. Lubię czasem pograć w tego typu gry, w The Division mam prawie 500 godzin nabite, bawiłem się świetnie. Tutaj zainteresowało mnie uniwersum gry, dla mnie taka nowośćWink w takim razie pozostaje czekać na kolejną promocję.
Wiadomość 3 z 3 (670 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem