Anthem - brak języka Polskiego informacja

autor: MalyT1000
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: regionalizacja gry z kodu

[ Edytowane ]
Community Manager

@djfidzip @Jatsumoto 

 

Połączyłem Wasze pytanie z innym wątkiem, gdzie został poruszony podobny problem. 

 


@EA_Odix   napisał Angel :

W przypadku większości tytułów na PC obowiązuje tzw. regionalizacja, która wpływa na oferowane pakiety językowe w zależności od miejsca w którym zakupujesz grę (wersja cyfrowa lub pudełkowa). W przypadku gry Anthem język polski (napisy menu i dialogów) będzie dostępny wyłącznie przy zakupie gry na terenie naszego kraju przez Origin (cyfrowo - IP) lub przy wersji pudełkowej sprzedawanej w oficjalnej polskiej dystrybucji.

 

Gra na PC zakupiona na terenie Polski, będzie wspierała poniższe języki:

4453321.png

 

Gra na PC zakupiona poza terenem naszego kraju ( w zależności do regionu - patrz informacja na stronie produktu Origin) - region UK dla przykładu

44532321.png

 

Pozdrawiam! Standard smile

 

PS. Zajrzyj również do naszego artykułu dotyczącego płatności i zamówień na Origin.


Dodatkowo, ulepszenie do wyższej wersji nie rozszerzy przypisanych do Waszej gry języków.

Wiadomość 21 z 28 (1 301 wyświetleń)

Dot.: regionalizacja gry z kodu

★★★ Novice
Zgłębiałem wątek po tym jak napisałem. Czyli ogólnie rzecz biorąc jestem 200 zł w plecy dzięki temu, że nie macie, jak twierdzicie możliwości dodania języka do klucza licencyjnego. Dodatkowo muszę dzwonić do waszej firmy, oczywiście na własny koszt byście łaskawie usunęli mi grę z konta bym jeszcze sobie mógł wydać kolejne 200 zł. To jest absurdalne. Po pierwsze procedura powinna być taka, że z konta zgłaszam prośbę o usunięcie gry a po drugie i najważniejsze powinniście móc dodawać języki na prośbę do licencji gdyż według mnie to nie jest żaden problem. Wiem że jesteś tylko pracownikiem i tak na prawdę nic nie możesz zrobić w tej kwestii, ale chociaż przekaż kierownictwu by zaczęli słuchać graczy i iść im na rękę. PR macie zszargany i jeszcze go pogarszacie...
Wiadomość 22 z 28 (1 294 wyświetleń)

Dot.: regionalizacja gry z kodu

★★ Novice

Potem się dziwią że gra zbiera złe recenzje a w prostej sprawie nie wymagającej nakładu finansowego nie potrafią pomóc! Mają Polaków w *, bo gdyby nie mieć tak miał to by to zrobili moment. Zastanawia mnie podział na regiony. Niemiecki, włoski angielski, chiński razem. Ja się pytam co to za region? Świąt a my co? Żyjemy gdzie? Co to * jest? Dyskryminacja.

Wiadomość 23 z 28 (1 252 wyświetleń)

Dot.: regionalizacja gry z kodu

★★★ Novice

To jest trochę dziwne ze w Europie dodali Chiński język ale z tego co czytałem Chińczycy mieli ten sam problem i prawdopodobnie dodali im język z tego co wyczytałem na necie w premierę Anthem. Chyba EA nie ma pojęcia gdzie leży Polska i ile Polaków mieszka w innych krajach unii europejskiej. Większość Amerykanów pokazuje Polskę na mapie gdzieś w Afryce lub w okolicach Syberi . A z pewnością EA myślą ze Chiny leżą w Europie, jedynie sprawę zgłosić do unii Europejskiej żeby coś takiego jak w Unii Eropejskiej region gier nie istniał. Bo to jest kradzież w biały dzień wydawać dwa razy kasę na ta sama grę żeby mieć w ojczystym języku, absurd

Wiadomość 24 z 28 (1 229 wyświetleń)

Dot.: regionalizacja gry z kodu

★ Novice

Moje pytanie jest takie  Jak kupie anthem w PL ale ściągnę grę w Finlandii  Np. Czy będą Polskie napisy 

Wiadomość 25 z 28 (1 178 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: regionalizacja gry z kodu

★★★ Novice
Tak. Jeżeli kupisz na terenie Polski to będziesz miał grę po polsku.
Wiadomość 26 z 28 (1 170 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: regionalizacja gry z kodu

Witaj @pawkadj6xd 

 

Grę musisz kupić i zainstalować w Polsce, inaczej dalej nie będziesz miał języka polskiego, bo zostanie przypisany adres IP z Finlandii

Wiadomość 27 z 28 (1 149 wyświetleń)

Dot.: regionalizacja gry z kodu

★ Novice

Jest tak jak kupisz w Polsce za PLN na Origin to są napis PL sprawdziłem przy 41% gry i mam już PL. Nawet przy instalacji jest komunikat że gra będzie PL

Wiadomość 28 z 28 (1 142 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem