Anthem - brak języka Polskiego informacja

autor: MalyT1000
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Anthem - brak języka Polskiego informacja

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam mam taki problem chciałbym zakupić grę ANTHEM ale mieszkam aktualnie w UK a chciałbym język polski a problem jest taki że w origin jest polski język ale tylko w sklepie w polsce a gdy dokonuje zakupu sklep zmienia się na ten w UK i już języka polskiego nie ma 
I pytanie brzmi jak mam to zrobić bendąc w UK i żeby moja gra miała polski język czy po prostu napisy polskie ???
Czy jest to w ogóle możliwe ??? 
Bo bez polskiego nie kupie tej gry  !!!

 

Wiadomość 1 z 28 (2 803 wyświetleń)

Dot.: Problem z zakupem gry poza granicami polski

★★★ Pro

@MalyT1000  uruchomiłeś grę po zakupie? Kupując wersję cyfrową w Polsce mamy dostęp do wielu języków w tym angielskiego. Język możemy zmienić bezpośrednio w grze.

Wiadomość 2 z 28 (2 784 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z zakupem gry poza granicami polski

★ Novice

Witam nic jeszcze nie kupiłem bo nie chce się nadziać 

A czy jak kupie w UK to będzie język polski w grze ???

A odnośnie zakupu cyfrowego to słyszałem że trzeba aktywować w polsce żeby działała w uk ??

 

jeśli ja czegoś nie rozumiem to prosiłbym o wyjaśnienie jak krok po kroku pozyskać grę ANTHEM mieszkając w UK I jak mieć jezyk polski 

Bo sklep pokazuje że tego języka niema 

Ja ogólnie chce kupić wersje cyfrową tak że nie ważne z kąd aby działała i miała  jezyk polski Standard smile

Wiadomość 3 z 28 (2 779 wyświetleń)

Dot.: Problem z zakupem gry poza granicami polski

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@MalyT1000 

 

W przypadku większości tytułów na PC obowiązuje tzw. regionalizacja, która wpływa na oferowane pakiety językowe w zależności od miejsca w którym zakupujesz grę (wersja cyfrowa lub pudełkowa). W przypadku gry Anthem język polski (napisy menu i dialogów) będzie dostępny wyłącznie przy zakupie gry na terenie naszego kraju przez Origin (cyfrowo - IP) lub przy wersji pudełkowej sprzedawanej w oficjalnej polskiej dystrybucji.

 

Gra na PC zakupiona na terenie Polski, będzie wspierała poniższe języki:

4453321.png

 

Gra na PC zakupiona poza terenem naszego kraju ( w zależności do regionu - patrz informacja na stronie produktu Origin) - region UK dla przykładu

44532321.png

 

Pozdrawiam! Standard smile

 

PS. Zajrzyj również do naszego artykułu dotyczącego płatności i zamówień na Origin.

Wiadomość 4 z 28 (2 775 wyświetleń)

anthem brak języka polskiego w grze

★★ Novice

Podczas instalacji gra nie dała mi możliwości zainstalowania gry po polsku

Grę zakupywałem przez internet i możliwe że to był błąd 

Skąd ściągnąć spolszczenie albo jak to zrobić przez aplikację origin

 

Wiadomość 5 z 28 (2 780 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: anthem brak języka polskiego w grze

★★ Novice

Miałem ten sam problem , odistalowałem grę i zainstalowałem ponownie na innym dysku. Pomogło może tobie też zadziała. Później gra mi się nie uruchamiała , a nastepny dzień działa poprawnie z tym że był język Polski ale jak wchodziłem w ustawienia w grze miałęm że jest Angielski. Dużo błedów.

Wiadomość 6 z 28 (2 771 wyświetleń)

Dot.: anthem brak języka polskiego w grze

★ Novice

Z tego co doczytałem, jeśli nie kupiłeś gry na ORIGINIE nie będziesz miał dostępu do języka polskiego (co jest moim zdaniem śmieszne na potęgę)
Co zaś najśmieszniejsze NIBY nic nie można z tym zrobić, dodanie języka PL dla EA jest NIEWYKONALNE przypominam że chodzi tu tylko o NAPISY i MENUsy. Uwierzcie mi to ŻADEN dla nich problem, gdyż wystarczy być abonamentem Origin Access Basic by mieć dostęp do 10 godzinnej wersji próbnej która oczywiście nie pobiera się osobno jeśli masz już zainstalowaną pełną wersje gry (w tym przypadku GLOBAL), przy zakładce z grą pojawią się zegarek, odpalasz i gra jest po PL kończy się 10 godzin wersji próbnej wywala Cię do pulpitu ( przypominam cały czas że jesteś posiadaczem PEŁNEJ WERSJI GRY), a po ponownym uruchomieniu gry język polski znika Frown

 

Wniosek jest jeden, że to dla NICH ŻADEN problem by dodać obsługę języka PL, ale wiadomo iż tego nie zrobią bo nie zapłaciłeś za grę 249 zł na ORIGINIE tylko kupiłeś klucz za 170 zł bo chciałeś byś sprytniejszy. Teraz zaś najlepsze, chcesz KONIECZNIE posiadać, ogrywać Anthema w języku polskim musisz kupić drugą kopie gry po pełnej cenie w oficjalnym sklepie A I TAK JEJ NIE DODASZ DO BIBLIOTEKI BO OWY TUTUŁ JUŻ POSIADASZLarge smile W SWOJEJ KOLEKCJI WIĘC ZOSTAJE CI TYLKO ZAŁOŻYĆ NOWE KONTO I PRZYPISAĆ DO NIEGO GRĘ - CZYSTY ABSURD, BZDURA!

Jeśli już tak ich to boli, że chciałeś przyoszczędzić na zakupie gry to niech wydadzą dodatkowe pakiety językowe za symboliczną dopłatą, co byś mógł spolszczyć kopie swojej gry. COKOLWIEK by pomóc graczowi w ogrywaniu tytułu w swoim rodzimym języku, PODAĆ POMOCNĄ DŁOŃ!!! A uwierzcie mi JEST MASA takich ludzi którzy MOCNO się zdziwili przy instalacji gry i jej aktywacji w polskim sklepie Origin z polskiego IP że nie ma możliwości zmiany języka na polski.




Wiadomość 7 z 28 (2 767 wyświetleń)

Dot.: anthem brak języka polskiego w grze

★★ Novice

Widzę że jesteś dobrze obeznany w temacie, powiedz mi czy EA zrobi coś w tym temacie ?

A może da się pobrać spolszczenie i naprawić jakoś ten problem bo przypuszczam że jest bardzo dużo osób "zdziwionych" całą tą sytuacją

Wiadomość 8 z 28 (2 762 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: anthem brak języka polskiego w grze

[ Edytowane ]

@kuniu1992  @Bartablo89 @hawQins 

 

Witajcie przeniosłem wasze wpisy do TEGO tematu w którym znajdziecie odpowiedz od  @EA_Odix  na wasze pytanie.

 

Dodam też, że EA nie udostępni spolszczenia i nie ma go nigdzie w sieci do pobrania. Pamiętajcie też, że kupowane gry np na G2a czy Allegro  nie posiadają zazwyczaj języka polskiego.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 9 z 28 (2 749 wyświetleń)

Dot.: anthem brak języka polskiego w grze

★★ Novice

Czyli każdy polak który przebywa w innym kraju nie otrzyma gry w języku polskim chyba że wpadnie sobie do polskiego sklepu i wróci z powrotem do domu ?

Wiadomość 10 z 28 (2 736 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem