Dot.: Angielska wersja językowa

autor: QuantinumPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Angielska wersja językowa

★★★ Apprentice

Mógłby ktoś ogarnąć w grze, czy może odblokowali opcję zmiany po patchu?

Wiadomość 231 z 292 (781 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Angielska wersja językowa

★★★ Apprentice

Dostałem właśnie wiadomość od znajomego, że nie ma nowych opcji językowych.

Wiadomość 232 z 292 (762 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Angielska wersja językowa

★★ Guide

Już sie raczej nie doczekamy oryginalnej wersji bo na forum żadnej odpowiedzi, EAPL tez siedzi cicho, po prostu nas olali i już. Przykro że jesteśmy tak traktowani przez polski oddział, o przeprosinach możemy pewnie zapomnieć bo są na to zbyt dumni, a na twiterze EAPL uchyla sie od każdej krytyki, przyjmują jedynie pochwały.

 

 

Wiadomość 233 z 292 (743 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Angielska wersja językowa

★★ Apprentice
Cóż, świstu, gwizdu, 200zł poszło w...
Odpaliłem, rozegrałem jedną potyczkę, wyłączyłem po sprawdzeniu tekstów bohaterów w menu głównym.
Największe rozczarowanie roku... Aż podpisałem petycję aby Disney rozwiązał umowę z EA na wyłączność tworzenia gier w świecie SW, kto chce to znajdzie Standard smile
Obecnie gram w Battlefielda 1, może przerzucę się na Injustice 2, albo cokolwiek poza Battlefront II.
Wiadomość 234 z 292 (739 wyświetleń)

Dot.: Angielska wersja językowa

★★★ Apprentice

Hehe, ładny obrazek :D

 

Próbujcie jeszcze działać z supportem, większości się chyba udało

Wiadomość 235 z 292 (718 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Angielska wersja językowa

★★★★ Novice

No ale gdzie mamy szukać odpowiedzi? To jest oficjalne forum EA więc tutaj powinni odpowiadać na pytania graczy, czyż nie? Chyba po to jest to forum? No ale może się mylę...

Wiadomość 236 z 292 (710 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Angielska wersja językowa

[ Edytowane ]
★★★ Apprentice

Teoretycznie, bo wątek ma status "rozwiązanego". Załóż ktoś nowy wątek i podaj tu linka, żeby każdy trafił, ale z odpowiednim tytułem. Ja już nie mam do tego głowy -.- Pewnie i tak się wypną, ale niech wiedzą, że graczom nie jest obojętne i kolejny taki syf nie przejdzie

 

Jeszcze istnieje naiwna nadzieja, że ten tekst o dodaniu języka w kolejnej aktualizacji jest prawdziwy, tzn gościu z supportu nie kłamał, a po prostu miał na myśli jeszcze kolejnego updata bo ten dzisiejszy był już opracowany ;] Choć nie liczyłbym na to, ale może, kto wie

Wiadomość 237 z 292 (689 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Angielska wersja językowa

★★ Apprentice
Obawiam się, że zrobią kopiuj/wklej odpowiedź z poprzedniego tematu, klikną "rozwiązane" i po temacie...

Już 5krotnie pisałem na polski support i zawsze odpowiedź tą samą śpiewką "kupił pan na licencji polskiej więc w czym problem"... Ano w tym, że Polska licencja kastruje z oryginalnej oprawy dźwiękowej ale co można powiedzieć człowiekowi, który pracuje i nie ma nic do powiedzenia w temacie. Szacun dla pracowników polskiego EA Support, gówno dla polityki korporacji.
Wiadomość 238 z 292 (672 wyświetleń)

Dot.: Angielska wersja językowa

★★★★★ Apprentice

A gdyby tak napisać oficjalną skargę do eaUSA o tym jak traktują nas w Polsce?

Wiadomość 239 z 292 (554 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Angielska wersja gry

★★★★★ Newbie
Nie da się ustawić angielskiej wersji językowej
Wiadomość 240 z 292 (541 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem