Dot.: Gdzie jest oryginalne audio w SW Battlefront II?!

autor: Berniol7
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Angielska wersja językowa

★★★★★ Novice

Podpisane. Mam nadzieję, że wreszcie coś z tym zrobią.

Wiadomość 141 z 292 (865 wyświetleń)

Dot.: zmiana języka audio na angielski

Community Manager (retired)

@-y0sHi98- @desray47 @KAJBMX @Baail @knolu2522 

 

Panowie przenoszę Wasze zapytanie do tego wątku, gdzie została udzielona już odpowiedz w tym temacie. 

Wiadomość 142 z 292 (854 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: zmiana języka audio na angielski

★★ Guide

Oczywiście Macie świadomość że odpowiedź "regionalizacja" nie jest żadną odpowiedzią i dobrze o tym Wiecie? Dlatego rozwiązania tego problemu dalej nie otrzymaliśmy i już widzę nigdy nie otrzymamy bo EAPL umywa od wszystkiego ręce Standard smile

Wiadomość 143 z 292 (844 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: zmiana języka audio na angielski

[ Edytowane ]
★★★ Apprentice

@EA_Odix

Dlaczego kłamiesz? Odpowiedź nie została udzielona i, zgodnie z tym, co zostało napisane wcześniej, nasze zażalenie przesłano dalej. Jeśli zamierzacie nadal nas fulgać, to skasujcie ten temat i masowo banujcie ludzi, którzy zakładają te tematy. Będzie to lepsze niż wasze o kant rzyci "Przesłaliśmy to dalej". Powiem więcej, jako wasi klienci mamy pełne prawo do odpowiedzi i dowodu, że faktycznie coś się dzieje w tej sprawie. Od was nie dostajemy nic prócz kłamstw pokroju twitterowego "Nasze gry nie mają blokady regionalnej".

 

Pozwolę sobie nawet ciebie zacytować: Głos niezadowolenia został przekazany dalej. Jeśli dowiemy się czegoś nowego damy Wam znać w tym oto wątku!

Wiadomość 144 z 292 (827 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: zmiana języka audio na angielski

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

 

Odpowiedź na pytanie, jaka wersja językowa gry SWB 2 PC, dostępna jest w oficjalnej sprzedaży na terenie Polski - została udzielona.

 

Na pytanie, jak można zdobyć EN wersję gry - również została udzielona.

 

Oznakowałem wpis jako rozwiązanie dla nowych użytkowników, szukających informacji!

 

@Testovironek Nikogo nie okłamujemy, a wątek nadal jest otwarty na kulturalną dyskusję i wasze przemyślenia o zaistniałej sytuacji. Komunikacja w oparciu o Wasze głosy, wyszła od nas Wyżej - do osób decyzyjnych w tej kwestii! Uwierz mi, jeśli ode mnie by to zależało (sam jestem graczem) zmieniłbym to od razu, ale to jest moja prywatna opinia i tyle. 

 

Jeśli otrzymamy oficjalne stanowisko w tym temacie, niezwłocznie podzielimy się nim na forum.

Wiadomość 145 z 292 (791 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: zmiana języka audio na angielski

★★★ Apprentice

@EA_Odix

Oczywiście szanuję, co dla nas robisz i w tym momencie odnoszę się raczej do władz EA Polska, a nie ciebie. Jednak wydaje mi się, że minęło na tyle dużo czasu, że jakikolwiek respons mógłby się już pojawić. Miesiąc z okładem to dużo, wielu graczy uzależniło decyzję o zakupie Battlefronta od tej jednej opcji, i niecierpliwie czeka na "werdykt". Wystarczy przejrzeć jednak Facebook i Twitter, by zobaczyć, że owe komentarze są rzadko kiedy adresowane. A sama dysputa i przemyślenia są jednolite - polscy gracze chcą angielskiego dubbingu w grze wraz z polskim. Nie oddzielnie, tylko w jednym opakowaniu.

Wiadomość 146 z 292 (779 wyświetleń)

Gdzie jest oryginalne audio w SW Battlefront II?!

[ Edytowane ]
★★ Apprentice
Co to ma znaczyć? Brak oryginalnego angielskiego dźwięku we własności intelektualnej wartej miliardy dolarów? Chyba ktoś konkretnie oszukuje klientów (żeby nie razić wulgaryzmami). Zbrojewicz zamiast Jamesa Earla Jonesa?! Historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał, Skywalker?!!! Co za bezczelność...
A EA Customer Experience jest święcie przekonane, że jeżeli na pudełku z grą jest nalepka "Polska wersja jezykowa" to wszystko jest okey, twój błąd, gest Kozakiewicza. Szkoda, że Beta nie miała takich restrykcji. Szkoda, że nie było nalepki "Uwaga: brak oryginalnego audio". Szkoda, że taką praktyką EA pozbawia polskich graczy na PC głosów legend, takich jak Mark Hamill, Harrison Ford czy Carrie Fisher. 200 złotych za wybrakowany produkt. Po prostu szkoda.
Wiadomość 147 z 292 (713 wyświetleń)

Dot.: Gdzie jest oryginalne audio w SW Battlefront II?!

★★★★★ Apprentice

Oczywiście zgadzam się ale weź pod uwagę, że poza Lando żaden głos nie jest od oryginalnego aktora (takie tylko sprostowanie).

Wiadomość 148 z 292 (679 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gdzie jest oryginalne audio w SW Battlefront II?!

★★ Apprentice
Okey, tylko takie "don't get cocky" Hana Solo nijak się ma do "nie szarżuj młody"... i jakbyś nie chciał nie masz możliwości wyboru... no chyba, że klucz gry kupiłeś spoza Polski, a tyle lat w Unii... To najbardziej deprymuje--kogo to obchodzi... (?) Jeśli konsument nie wyrazi sprzeciwu, to kto?

P.S. Polski dubbing nie jest niczym złym, problem pojawia się wtedy, gdy IP (intellectual property) jest znane na całym świecie jako STAR WARS. Nie jako Gwiezdne Wojny, czy pierwsze tłumaczenie z PRLu "Wojny Gwiazd", i za 200 złotych nie masz możliwości wyboru. Czy o samo prawo do możliwości wyboru nie warto walczyć?
Wiadomość 149 z 292 (638 wyświetleń)

Dot.: Gdzie jest oryginalne audio w SW Battlefront II?!

★★★★★ Apprentice

Mnie bardziej przeraża Zbrojewicz zmieniając ikoniczne "I find your lack of faith" na "denerwuje mnie twój brak wiary".

Największy problem to mimo tej ankiety nic nie jesteśmy w stanie zrobić. eaPL nic z tym nie zrobi bo nic nie mogą a worldwide ma to gdzieś. Położą 100 podpisów obok papierku zakazującego sprzedaż gry w Belgii.

Wiadomość 150 z 292 (623 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem