Dot.: Polska wersja jezykowa

autor: QuantinumPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Polska wersja jezykowa

★★★★★ Apprentice

Anulowane. I tak pewnie nikt u nich się tym nie przejmie jak kilka osób anuluje zamówienia. Na pewno odpuszczę sobie gry od €A na jakiś czas.

Wiadomość 21 z 292 (2 004 wyświetleń)

Dot.: Polska wersja jezykowa

★★★ Newbie

Tego się obawiałem. Poczytałem wczoraj o tej całej regionalizacji, a do tego newsy na temat pełnej polskiej wersji Battlefront 2. Moim zdaniem to jest po prostu żałosne...

 

Pozostaje mi tylko multiplayer (o ile nie będzie tam wielu kwestii mówionych), bo singla na pewno nie będę przechodził w takiej sytuacji, a szkoda, bo zapowiada się ciekawie (ale w oryginalnej wersji językowej).

 

Niestety na refund nie mam co liczyć, bo grę "kupiłem" z użyciem kodu rabatowego na całą kwotę, więc nie dostanę kodu z powrotem żebym mógł wykorzystać go na inną grę. Można by powiedzieć, że ja tu mam najmniej powodów do narzekania, ale prawdą jest, że gdybym przed "zakupem" miał świadomość dostępnej tylko pełnej polskiej wersji językowej (mój błąd, mogłem sprawdzić), to na 100% wziąłbym sobie inną grę, a o Battlefront 2 zapomniał.

 

Pozostaje jedynie czekać i liczyć na to, że tak jak w przypadku innej gry z tym samym problemem, jedni gracze rozkminią które pliki trzeba wyedytować, a drudzy podrzucą pliki audio z angielskiej wersji do podmiany i że to zadziała. Trzymam za to kciuki.

Wiadomość 22 z 292 (2 001 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Angielska wersja gry

[ Edytowane ]
★★★★★ Apprentice

Dodam, że wersja brytyjska z łorgina nie posiada polskiego. Wszystkie inne języki poza polskim. A znając realia napisów polskich podmieniając pliki nie dodamy bo zaraz gra się będzie pluć o zmodyfikowane pliki.

 

Teraz pytanie do @EA_Patrycja

Czy jeżeli anulowałem nieprzetworzone zamówienie pieniądze na konto odda mi z kolejnym dniem roboczym?

Wiadomość 23 z 292 (2 027 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Polska wersja jezykowa

★★★★★ Apprentice

Próbowałem tej sztuczki z Titanfall 2. Niestety łorgin sprawdza przy starcie czy wszystkie pliki są takie jak być powinny. Nie byłem w stanie ustawić normalnego języka w grze.

Wiadomość 24 z 292 (1 993 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Polska wersja jezykowa

★★★ Newbie

Nawet w trybie offline nie dało rady? Nadzieja matką głupich...

 

Właśnie napisałem do sklepu, w którym zamawiałem Battlefront 2 czy mogą mi anulować zamówienie i zwrócić/wygenerować kod rabatowy. Najpewniej w poniedziałek dostanę odpowiedź, chociaż spodziewam się, że taka akcja nie przejdzie. Ale gdyby jednak się udało, to bez wahania anuluję i biorę co innego, nie od EA.

Wiadomość 25 z 292 (1 984 wyświetleń)

Dot.: Polska wersja jezykowa

★★★★★ Apprentice

Widzę EA już coś działa. Zamyka tematy w których się żalimy.

Wiadomość 26 z 292 (1 779 wyświetleń)

Dot.: Polska wersja jezykowa

[ Edytowane ]
★★ Apprentice


PR EA powinien zostać opisany w książce - jak tego nie robić. Na anglojęzycznej stronie w ogóle nie odpisują.

Jeszcze nie wiem co zrobię z moim preorder' em bo kocham Star Wars ale coś mi się zdaje,że nie będę śledził kolejnych produkcji EA ze względu na ich podejście do klienta
Wiadomość 27 z 292 (1 754 wyświetleń)

Dot.: Polska wersja jezykowa

★★★ Newbie

Niestety tak jak zakładałem, sklep anulując moje zamówienie nie zwróci/wygeneruje mi kodu rabatowego. No cóż, mój błąd, że w ogóle nie zwróciłem uwagi na wersję językową składając zamówienie.

 

W takiej sytuacji rozważam na razie dwie opcje - albo jak już dostanę klucz to komuś go odsprzedam za pół darmo, albo poczekam z nadzieją na workaround umożliwiający granie z angielskim dubbingiem.

 

Nauczka na przyszłość - nie zapominać, żeby zawsze dokładnie czytać opis produktu.

Wiadomość 28 z 292 (1 738 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Polska wersja jezykowa

★★ Guide

Mnie już zaczyna drażnić, że nie możemy dostać jasnej odpowiedzi. Co to ma być za forum jak nie mogę sie niczego dowiedzieć? Tu jak i na forum anglojęzycznym ta sama olewka i tak są traktowane osoby które rozważają zakup?

 

Płacąc ponad 200zł za grę, będziemy mogli ustawić sobie angielski dubbing + pl napisy? Jeśli nie wiecie to proszę się skontaktować z EA i dowiedzieć się dokładnie bo my szarzy ludzie mamy tylko to forum.

 

Pozdrawiam.

Wiadomość 29 z 292 (1 731 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Polska wersja jezykowa

★★★★★ Apprentice

Na tym forum można się bardzo dużo dowiedzieć:

A)W większości gier jest regionalizacja i jesteśmy za żelaznym murem z ruskimi

B)Nie nie możemy zmienić gry na koncie na "worldwide"

:D

Tylko to przewija się przez to forum i tylko takie formułki mają przygotowane w notatniku.

Wiadomość 30 z 292 (1 723 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem