Aktualizacja nr 5

autor: kwasiu91
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Niegrywalne Squad Battles

★★ Guide

Ehh rok po roku ten tryb jest chyba nawet coraz gorszy.. Bot klepie sobie w niebotyczny sposób od poziomu zawodowiec w górę, uderzy 2 razy na mecz na bramkę (zazwyczaj z 30 metrów i dalej) strzeli jednego lub dwa gole a jego bramka jest zamurowana. Grałem sobie meczyk na SB na Klasie światowej i mój Courtois wpuścił z 2 strzałów z ponad 30 metrów oczywiście jeden i oczywiście z pierwszej piłki. Pytam się po co jest ten tryb bo jeśli ma to tak działać, że każdy rożny kończy się faulem na bramkarzu bota, każda sytuacja stykowa to aut itp dla bota to po co tak grać? Bramkarze bota też przeważnie rozgrywają mecze życia. Raz na 10 zdarza się mecz sprawiedliwy ale przeważnie jest tak jak piszę. 

Czekam na odzew i chętnie zobaczę czy inni gracze mają takie samo zdanie o tym trybie..

Wiadomość 2 z 4 (490 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Aktualizacja nr 5

★★★★★ Novice

Czy twórcy gry zrobili wszystko dobrze wypuszczając piątą aktualizację gry? Według mnie coś jest nie tak. Rozegrałem  4 mecze w squad battles na poziomie legendarnym. Przed aktualizacja gra wyglądała normalnie. Teraz komputer zdobywa bramki z każdej pozycji. Nie ważne czy w jakiej pozycji się znajduje, obojętnie czy oddaje strzał z pierwszej piłki czy nie. Wszystko ląduje w siatce. To jest niemożliwe...

Wiadomość 1 z 4 (524 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Aktualizacja nr 5

★★★★ Guide

Witajcie!

 

Wydaje mi się, że przesadzacie. Gra w SB na Legendzie nie jest zbyt wielkim wyzwaniem. I nie jestem za specjalnie dobry w Fife. Trzeba wystrzegać się ostatnich minut w których komputer faktycznie umie strzelić dziwne bramki, jednak nawet to go często nie ratuje. Ogólnie komputer jest bardzo przewidywalny bo gra często to samo. Klepka po pewnym czasie też jest do przewidzenia, a najzabawniejsze jest to gdy mocno go pressingujesz a on cofa piłkę i ostatecznie bramkarzem wybija po autach. Przegrane się zdarzają, bo wiadomo, człowiek nie maszyna i robi błędy. Mimo to uważam ,że średnim składem czyli na obecne standardy za około 1 mln coins a może i 2mln (kwestia tego kto co uważa za średnią choć mam wrażenie, ze fifa 19 to najłatwiejsza fifa jeśli chodzi o zbieranie coinsów i grając systematycznie bez większego nerdzenia taka suma to pikuś), komputer nie ma co zbierać.

 

Muszę dodać ,że to temat bardziej do rozmowy o Fifce niż na dział "Problemy Techniczne".

Wiadomość 3 z 4 (466 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Aktualizacja nr 5

★★ Guide

No nie bardzo, u mnie bot potrafi strzelić gola z 30m piłkarzem stojącym tyłem do bramki i to z pierwszej piłki. Do tego jakby dodać masakryczną ilość wylewów bramkarzy to naprawdę ciężko grać. A ja sobie grałem na bota, przegrałem 1:0 gdzie bot oddał ze 3 strzały ogólnie a ja samych poprzeczek tyle samo miałem w jednej akcji.. Dużo trudniej mi jest wygrać w SB na jakiś plackowaty skład niż w FC czy Division Rivals na naprawdę sporo lepsze.

Wiadomość 4 z 4 (451 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA