100h a nadal ogrywaja mnie jak ogora w 9 lidze

autor: paviu7
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

100h a nadal ogrywaja mnie jak ogora w 9 lidze

★ Apprentice

Podstawy znam, poradniki na youtube obejrzałem, a mimo to przy podawaniu do przodu przeciwnik zazwyczaj uprzedza mojego zawodnika. Natomiast ja w obronie ślizgam się jak po lodowisku i z wielkim trudem odbieram piłki.

 

1. Jak stosować taki pressing, gdzie obrońca wybiega przed napastnika, by przejąć podanie? Obrońcy wybiegają parę metrów po piłkę zanim ona dotrze do napastnika, a mój napastnik stoi i dziwi się, że piła nie dotarła do niego.

 

Bardzo dużo piłek tracę w ten sposób i praktycznie nie używam podań do napastników na środku boiska, bo oni są zawsze uprzedzeni przez obrońców. Chciałbym też tak umieć łatwo przerywać akcję.

 

Kiedy ja gram w obronie i ktoś posyła podanie do napastnika przy którym jest mój obrońca to obrońca nadal siedzi na plecach mimo wciśniętego LT. Prawym analogiem tego nie robią. Wiem że prawym analogiem ludzie przecinają linię podań, ale w tych przypadkach widzę, że znaczek aktywnego zawodnika w przeciwnej drużynie wcale nie przeskakuje wcześniej, by uprzedzić napastnika. Dzieje się to po fakcie. 

 

2. W obronie przetrzymuję LT, czekam na dobry moment, by użyć odbioru, a przeciwnik prostym balansem ciała i tak mnie mija. Kiedy w ataku próbuję naśladować ten sposób prowadzenia piłki w stronę bramki, to odbierają mi piłkę jak dziecku.Czy to brak doświadczenia czy jakaś sektretna kombinacja sprintu, odbioru i innych przycisków? Już mnie męczy dostawanie oklepu Frown

Wiadomość 1 z 2 (312 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: 100h a nadal ogrywaja mnie jak ogora w 9 lidze

★ Guide

Witaj

Po 100h grania jesteś dalej lewakiem fifa to bradzo trudna gra i nie wystarczy tutaj obejrzeć poradnik na yt i być dobrym graczem. To trzeba samemu wyuczyć się swoich schematów, Nie da się po 100h wejść do elity. Ja rozegrałem 2500h i dopiero teraz nawiązuję walkę z graczami z 2 i pierwszej ligi ale do mistrzostwa mam jeszcze bardzo daleko. Jeśli chcesz stosować pressing to są trzy opcje wybiegnięcia przed zawodnika 
- RB, A, B 

sam musisz dostosować co dla ciebie jest najlepsze, Natomiast jak znaczek ci nie przeskakuje to zmien w opcjach na ręczne to wtedy przez Lb bedziesz se sam zmieniał. Jesli chodzi o obronę to jest najtruniejsza sprawa jest cała gama możliwości, Lt+a, LT+b, Rb nastepnie B, lub samo a lub samo b w odpowiednim momencie to znów musisz sam do tego dojść co dla ciebie jest najlepsze ale to są długie godziny treningu. 

pozdrawiam

 

Wiadomość 2 z 2 (292 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA