Dot.: Titanfall 2 w każdej grze się zawiesza

autor: Gawloyt1234
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Titanfall 2 w każdej grze się zawiesza

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Witam mam problem z tym że gdy gram grę w titanfall 2 multiplayer od momentu staru rundy po 5 min gra się zawiesza chociaż słychać dźwięk i strzały i animacje strzał ale wszystkie postacie są zamrożone od momentu zamrożenia gra wyrzuca mnie z trybu multiplayer i tak co każdą rundę, podczas tego zamrożenia pink skacze aż do 2631 nwm czym to jest spowodowane . Czy ktoś może pomóc? (platforma PS4) Proszę o jak najszybszą pomoc proszę 🙏

Wiadomość 1 z 9 (2 704 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie
Highlighted

Dot.: Titanfall 2 w każdej grze się zawiesza

★★★ Novice
@EA_Kuba już jets okej nic nie robiłem i gra już normalnie działa i z tego co wiem to było wywołane atakiem hakerów na titanfall 2 ale tego problemu już nie mam najprawdopodobniej błąd został naprawiony

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 9 (2 663 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Titanfall 2 w każdej grze się zawiesza

Community Manager

Hej @Gawloyt1234 

 

Powiedz nam proszę coś więcej na temat konfiguracji Twojego połączenia, oraz samej instalacji gry. 

 

Czy gra jest zainstalowana na zewnętrznym/wewnętrznym dysku? Próbowałeś przenieść ją pomiędzy dyskami?

W jaki sposób Twoja konsola łączy się z internetem? Czy wykonywałeś jakieś kroki związane z optymalizacją połączenia?

Wiadomość 2 z 9 (2 684 wyświetleń)

Dot.: Titanfall 2 w każdej grze się zawiesza

★★★ Novice

Witam jeżeli chodzi o te pytania  to gra jest zainstalowana na dysku wewnętrznym  i nigdy nie próbowałem przenieść gry  między dyskami, konsola jest połączona przez Wi-Fi, nie nie próbowałem żadnych optymalizacji z połączeniem 

Wiadomość 3 z 9 (2 680 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Titanfall 2 w każdej grze się zawiesza

Community Manager

Hej @Gawloyt1234 

 

Dzięki za odpowiedź. 

 

Spróbuj w takim razie (jeżeli masz taką możliwość) przenieść grę na drugi dysk konsoli. Nie zaszkodzi również odbudować bazy danych konsoli (nie spowoduje to usunięcia plików gry) 

 

https://www.playstation.com/pl-pl/support/hardware/safe-mode-playstation/

 

Dodatkowo jeśli masz taką możliwość połącz konsolę poprzez kabel z internetem. 

 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem Standard smile

Wiadomość 4 z 9 (2 668 wyświetleń)
Highlighted

Dot.: Titanfall 2 w każdej grze się zawiesza

★★★ Novice
@EA_Kuba już jets okej nic nie robiłem i gra już normalnie działa i z tego co wiem to było wywołane atakiem hakerów na titanfall 2 ale tego problemu już nie mam najprawdopodobniej błąd został naprawiony
Wiadomość 5 z 9 (2 664 wyświetleń)

Dot.: Titanfall 2 w każdej grze się zawiesza

Community Manager

Dzięki za potwierdzenie. Oznaczę Twoją odpowiedź jako rozwiązanie. Standard smile 

Wiadomość 6 z 9 (2 649 wyświetleń)

Dot.: Titanfall 2 w każdej grze się zawiesza

★ Apprentice

Mam tak samo od 3 dni na konsoli Xbox one a gra mi się odrazu na starcie zawiesza i mam podobny ping co ty

Wiadomość 7 z 9 (2 607 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Titanfall 2 w każdej grze się zawiesza

★★★ Newbie

Witam mam problem z zawieszaniem się gry titanfall 2 multiplayer odrazu po włączeniu rozgrywki. Gra jest pobrana z game pass na Xbox series x. Odinstalowanie i zainstalowanie gry nic nie daje proszę o pomoc

Wiadomość 8 z 9 (2 438 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Titanfall 2 w każdej grze się zawiesza

★★★ Newbie

dobry chce pomoc na wersij dla kompa bo mi wywala titanfolla gdy chce w multiplayer więc prosze o pomoc dzisiaj ale jutro nie mogę bo muszę jechać na lekcje

 

Wiadomość 9 z 9 (1 473 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem