Titanfall 2 - Język rosyjski / polski

autor: zjaranyclark
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Titanfall 2 - Język rosyjski / polski

★★★ Newbie

Witam. Zakupiłem grę poprzez EA Access, zainstalowałem i po odpaleniu mam język rosyjski. W ustawieniach nie ma żadnej opcji zmiany języka na polski. W plikach gry żadnego configu, w którym mógłbym to zmienić. Ktoś wie o co tu chodzi? Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 2 (1 328 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Titanfall 2 - Język rosyjski / polski

Community Manager

Hej @zjaranyclark 

 

Jeśli korzystasz z Origin kliknij prawym przyciskiem myszy na okłądce gry i wybierz Właściwości - Zaawansowane opcje uruchamiania, tutaj z listy rozwijanej wybierz preferowany język. Jeśli grę uruchamiasz z EA App upewnij się, że język aplikacji jest ustawiony na polski po czym ponownie zainstaluj grę. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (1 306 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Titanfall 2 - Język rosyjski / polski

Community Manager

Hej @zjaranyclark 

 

Jeśli korzystasz z Origin kliknij prawym przyciskiem myszy na okłądce gry i wybierz Właściwości - Zaawansowane opcje uruchamiania, tutaj z listy rozwijanej wybierz preferowany język. Jeśli grę uruchamiasz z EA App upewnij się, że język aplikacji jest ustawiony na polski po czym ponownie zainstaluj grę. 

Wiadomość 2 z 2 (1 307 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem