Dot.: Prośba o pomoc w ustaleniu drogi doblokowania kodu do Origin

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Prośba o pomoc w ustaleniu drogi doblokowania kodu do Origin

★★★ Newbie

Witam.

Mam poważny dla mnie problem Frown Mianowicie miałem grę Titanfall 2 w formie cyfrowej w postaci klucza. Mój komputer nie spełniał jednak jej wymagań i jest wiele lat do tyłu, a niestety nie stać mnie na nowy i nie będzie stać przez dłuższy czas. Wobec tego postanowiłem odsprzedać przez portal ten klucz i myślałem za ten fundusze o innej też produkcji EA, której by już mój "blaszak" podołał. Niestety przez moją niefrasobliwość wystawiłem ten klucz jako multilanguage, a ktoś kto jak okazało się go zakupił i był z
Danii po jego aktywacji na swoim koncie Origin stwierdził, że jest to wersja rosyjsko polska RU/PL. Zgłosił sprawę do , że nie chce takiego klucza. Oni sprawę przekierowali do mnie i stwierdzili, że jeśli nie mam prawidłowego to muszą mu zwrócić pieniążki i pozostałem w tym momencie z niczym a "duńczyk" ze aktywowaną grą w wersji RU/PL na swoim koncie.

W wielu miejscach na forach widziałem informacje, że istnieje dla specjalnych przypadków ścieżka usunięcia danej gry z konta Origin i aktywowania ponownie klucza. To jest sprawa specyficzna bo czuję się w tym momencie w pewnym sensie okradziony i straciłem moją grę Frown Już mam nauczkę na przyszłość by upewnić się u żródła jakiego to rodzaju jest gra. Pierwszy raz takie coś mnie spotkało i bardzo to dla mnie duży problem.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że o wniosek usunięcia i ponownego przywrócenia do aktywności klucza możliwe, że będzie musiał wystąpić właściciel tego konta o co będę się starał ale może nie koniecznie. Ja dysponuję tym kluczem w każdej chwili do udostępnienia pracownikom supportu EA oraz zapisem i numerem całej sprawy z serwisu .

W związku z powyższym mam gorącą prośbę o pomoc w tej sprawie i wskazanie drogi jak mam ten temat zgłosić lub proszę tą drogą wsparcie techniczne EA by dezaktywować ten klucz na podstawie przesłanej przeze mnie dokumentacji. W tym celu poproszę o jakiś adres mailowy. Mogę oczywiście poprosić o potwierdzenie tej sprawy, zwrócenie się do EA lub sami proszę napiszcie do nich jeśli mogę o coś takiego poprosić powołując się na numer sprawy - LVK-81976.

Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc a bo zależy mi bardzo bym tą grę odzyskał. Do tej pory byłem bardzo zadowolony z gier i usług EA.

Czekam niecierpliwie na odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie

TOM3K

Wiadomość 1 z 4 (369 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie
Highlighted

Dot.: Prośba o pomoc w ustaleniu drogi doblokowania kodu do Origin

Community Manager

Hej @tom3kd

 

Po pierwsze bardzo mi przykro z powodu Twoich problemów Frown

 

Jeżeli chodzi o rozwiązanie Twojego problemu to obawiam się, że nie mam dobrych wieści... 

 

Klucze do gier EA są regionalizowane (co zostało niedawno poruszone w tym wątku o Mass Effect: Andromeda), co za tym idzie wszystkie klucze zakupione na terenie Polski, zarówno poprzez Origin jak i w sklepach na terenie kraju, będą dostępne w "zamkniętej" paczce języków. 

 

Z Twojej wiadomości zrozumiałem, że kupiłeś sam klucz do gry. Jeżeli podczas kupna klucz nie był wyraźnie oznaczony jako wersja językowa PL/RU, to sugerowałbym kontakt ze sprzedawcą. Po wykorzystaniu klucza na koncie EA, nie można go w żaden sposób "odczepić" od konta. Numer seryjny gry może zostać wyłączony na koncie, tylko podczas kontaktu telefonicznego, na życzenie użytkownika na koncie którego, dany klucz się znajduje. Nie ma możliwości zamiany takiego klucza na inny. 

 

Jeszcze raz bardzo mi przykro z powodu Twoich problemów, w przyszłości skorzystaj z tej strony by sprawdzić czy Twój komputer spełnia minimalne wymagania, oraz zapoznaj się z zasadami dotyczącymi zwrotu kosztów w ramach "Gwarancji zadowolenia z gier Origin"

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (397 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi
Highlighted

Dot.: Prośba o pomoc w ustaleniu drogi doblokowania kodu do Origin

Community Manager

Hej @tom3kd

 

Po pierwsze bardzo mi przykro z powodu Twoich problemów Frown

 

Jeżeli chodzi o rozwiązanie Twojego problemu to obawiam się, że nie mam dobrych wieści... 

 

Klucze do gier EA są regionalizowane (co zostało niedawno poruszone w tym wątku o Mass Effect: Andromeda), co za tym idzie wszystkie klucze zakupione na terenie Polski, zarówno poprzez Origin jak i w sklepach na terenie kraju, będą dostępne w "zamkniętej" paczce języków. 

 

Z Twojej wiadomości zrozumiałem, że kupiłeś sam klucz do gry. Jeżeli podczas kupna klucz nie był wyraźnie oznaczony jako wersja językowa PL/RU, to sugerowałbym kontakt ze sprzedawcą. Po wykorzystaniu klucza na koncie EA, nie można go w żaden sposób "odczepić" od konta. Numer seryjny gry może zostać wyłączony na koncie, tylko podczas kontaktu telefonicznego, na życzenie użytkownika na koncie którego, dany klucz się znajduje. Nie ma możliwości zamiany takiego klucza na inny. 

 

Jeszcze raz bardzo mi przykro z powodu Twoich problemów, w przyszłości skorzystaj z tej strony by sprawdzić czy Twój komputer spełnia minimalne wymagania, oraz zapoznaj się z zasadami dotyczącymi zwrotu kosztów w ramach "Gwarancji zadowolenia z gier Origin"

 

Wiadomość 2 z 4 (398 wyświetleń)

Dot.: Prośba o pomoc w ustaleniu drogi doblokowania kodu do Origin

★★★ Newbie
A jeżeli ten klucz zostanie wyłączony na koncie osoby, na którym się teraz znajduje na jej telefoniczną prośbę to czy on ponownie będzie aktywny czyli czy będę mógł tą grę przypisać wówczas np. do mojego konta?
Wiadomość 3 z 4 (354 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Prośba o pomoc w ustaleniu drogi doblokowania kodu do Origin

Community Manager

Hej @tom3kd

 

Raz wykorzystanego klucza od gry nie można przypisać do innego konta. Po dezaktywacji, gra zniknie z biblioteki gier, jednakże nie umożliwi to ponownego użycia klucza. 

Wiadomość 4 z 4 (349 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem