Dot.: Problem z wyszukiwaniem gry sieciowej - Titanfall 2

autor: Czupa_kabra206
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z wyszukiwaniem gry sieciowej - Titanfall 2

★ Novice

Witam,

tak jak podane jest w temacie mam problemy z dołączeniem do gry sieciowej w grze Titanfall 2. Zakupiłem grę niedawno, chociaż wcześniej grałem w nią sporą ilość czasu na Xboxie One (grę mam do dzisiaj na tej platformie). Problem polega na tym, że najeżdżając myszką na "Tryb Online" ciągle pojawia się komunikat "Nawiązywanie połączenia z serwerami Respawn...". Podobnie sprawa ma się kiedy chce ręcznie wybrać Centrum Danych. W menu głównym obok tej opcji jest ciągle napis "Szukanie", a gdy w nią wchodzę nie pojawiają się żadne nazwy serwerów czy liczba pingu. Próbowałem rozwiązań zawartych tutaj, jak i na zagranicznym forum EA. Najczęściej opisywane było wyłączenie adapterów sieciowych, które nie są aktualnie używane przez komputer, ale po wielu próbach to także nie zadziałało. Szukałem poradników na YouTube, lecz one też nic nie pomogły (tutaj przykład takiego filmu: https://www.youtube.com/watch?v=N0nsm3nGOvs). Włączyłem grę na moim Xboxie, żeby sprawdzić czy jest to rzeczywiście wina internetu, ale gra działała bez zarzutu w trybie sieciowym. Nie wiem z jakiego powodu tryb online nie jest dostępny, ale podejrzewam, że wina leży po stronie aplikacji Origin.

Wiadomość 1 z 3 (3 596 wyświetleń)

Dot.: Problem z wyszukiwaniem gry sieciowej - Titanfall 2

★★ Novice

Znalazłem rozwiązanie działa w 100%

https://www.pubg.com/intel-ice-lake-cpu-crash-workaround/

 

Wiadomość 2 z 3 (3 418 wyświetleń)

Dot.: Problem z wyszukiwaniem gry sieciowej - Titanfall 2

★★★ Newbie

to nie działa

 

Wiadomość 3 z 3 (1 772 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem