Dot.: Problem z oline titanfall 2

autor: tugewer11
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z oline titanfall 2

★ Novice

Mam problem gram około rok w Titanfall 2 i kiedyś miałem problem z otwieraniem się gry jednak po kilku dniach problem sam znikł. Teraz mam problem , że gdy wchodzę do Titanfall 2

gra się uruchamia  na singlu gra działa bez zarzutu jednak na online gra się ładuje i gdy pojawia się wstęp do online ( główny ekran z postacią itp.) to gra po paru sekundach wyrzuca mnie do aplikacji Origin bez żadnej informacji . Sprawdzałem spójność plików  nic nie pokazało . Sprzęt mam bardzo dobry , mam dobre połączenie z internetem  . Online raz się otwiera raz nie 

Bardzo proszę o szybką pomoc z góry dziękuję 

 

Wiadomość 1 z 13 (2 542 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z oline titanfall 2

★★★ Novice

Jak korzystasz z EA play, to niestety musisz przestać Disappointed 

 

Instukcja naprawy:

 

Origin>> Titanfall 2>> właściwości gry>> zaawansowane opcje uruchamiania>> w argumenty wpisujesz: +communities_enabled 0

 

Jak będziesz miał po tym lagi, to wtedy spróbuj jeszcze naprawić z origina i powinno być spoko

 

Mam nadzieję że pomogłem Wink

Wiadomość 2 z 13 (2 439 wyświetleń)

Gra titanfall 2 wyłącza się po uruchomieniu online

★★★ Newbie

Witam, ostatnio pobrałem grę titanfall 2 na pc i tryb jednoosobowy działa bez zastrzeżeń jednak pomimo iż nie robiłem nic z plikami gry tryb online po wczytaniu powoduje wyłączenie gry. Grę instalowałem ponownie więc raczej nie jest to związane z instalowaniem 

Wiadomość 3 z 13 (2 396 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z oline titanfall 2

★★★ Newbie
@tugewer11 Dlaczego na EA play nie działa, i jeśli będę musiał przejść na origin to cz grę będę musiał kupić jeszcze raz?
Wiadomość 4 z 13 (2 400 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z oline titanfall 2

★★★ Novice

Na EA Play po prostu nie mogłem znaleźć opcji wpisania komendy w wierszu platformy, jak znajdziesz taka opcję to daj znać.

 

A jeżeli chodzi o ponowny zakup to nie, ponieważ konto EA Play, a Origin to te same konta. Wystarczy wpisać te same dane logowania 

Wiadomość 5 z 13 (2 389 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z oline titanfall 2

★★★ Newbie
@tugewer11 Spoko dzięki
Wiadomość 6 z 13 (2 386 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z oline titanfall 2

★★★ Newbie
@tugewer11 A czy ten sposób zadziała jeśli mam te grę z gamepass?
Wiadomość 7 z 13 (2 383 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z oline titanfall 2

★★★ Newbie

Dzięki za pomoc, ale po wpisaniu polecenia w sieci jest zaledwie kilku graczy, nawet w godzinach szczytu, pomimo że wcześniej było ich około kilkudziesięciu. Nie wiem czy to błąd czy po prostu tak mało osób gra.

Wiadomość 8 z 13 (2 221 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z oline titanfall 2

★★★ Newbie

dzięki dziąła szkoda że nie wszyscy piloci sie moga o tym dowiedzieć Frown

 

Wiadomość 9 z 13 (2 140 wyświetleń)

Dot.: Problem z oline titanfall 2

★★★ Newbie
@misiek2006pl mam tak samo
Wiadomość 10 z 13 (2 073 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem