Dot.: Problem z aktualizacją

autor: Mogazish
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z aktualizacją

★★★ Newbie

 Mam problem z pobraniem aktualizacji. Pobieranie zatrzymało się na 659.43 MB , mam miejsce na dysku, nie mogę anulować pobierania  cały czas pokazuje mi się że aktualizacja mi się "wznawia", próbowałem restartować origin i komputer,aktualizacja blokuje mi jakiekolwiek pobieranie więc proszę o szybką pomoc.

Wiadomość 1 z 7 (4 232 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z aktualizacją

Community Manager (retired)

@Strzelacz45 Witaj!

 

Przy problemie z aktualizacją/pobraniem nowych plików, spróbuj najpierw czyszczenia pamięci podręcznej Origin. Następnie po ponownym uruchomieniu aplikacji w trybie administratora ustaw tzw. Pobieranie w trybie bezpiecznym:

 

Ca53543pture.PNG

 

Sprawdź również czy używany przez Ciebie antywirus nie blokuje aktualizacji. Najlepiej wtedy dodać cały folder Origin oraz Origin Games do wyjątków lub zawiesić/wyłączyć ochronę antywirusa na czas pobrania instalacji. 

 

Powodzenia! Fingers crossed

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 7 (4 511 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z aktualizacją

Community Manager (retired)

@Strzelacz45 Witaj!

 

Przy problemie z aktualizacją/pobraniem nowych plików, spróbuj najpierw czyszczenia pamięci podręcznej Origin. Następnie po ponownym uruchomieniu aplikacji w trybie administratora ustaw tzw. Pobieranie w trybie bezpiecznym:

 

Ca53543pture.PNG

 

Sprawdź również czy używany przez Ciebie antywirus nie blokuje aktualizacji. Najlepiej wtedy dodać cały folder Origin oraz Origin Games do wyjątków lub zawiesić/wyłączyć ochronę antywirusa na czas pobrania instalacji. 

 

Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 2 z 7 (4 512 wyświetleń)

Dot.: Problem z aktualizacją

★★★ Newbie

Dziękuję ustawienie pobierania w trybie bezpiecznym pomogło.

Wiadomość 3 z 7 (4 193 wyświetleń)

Dot.: Problem z aktualizacją

★★★ Newbie

Nie mam w ustawieniach pobierania w trybie bezpiecznym. Co zrobić?

Wiadomość 4 z 7 (3 481 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z aktualizacją

Community Manager

Funkcja pobierania w trybie bezpiecznym jest od niedawnej aktualizacji standardem, dlatego nie ma potrzeby włączania jej z poziomu Origin. Czy wykonałeś poprzednie kroki ?

Wiadomość 5 z 7 (3 331 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z aktualizacją

★ Novice

wykonałem kroki i dalej posiadam problem. Jakieś rady?

Wiadomość 6 z 7 (2 772 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z aktualizacją

★★★ Newbie

Podpinam się.

Wiadomość 7 z 7 (2 755 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem