Online Steam

autor: grubbixx
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Online Steam

★★ Novice

kupiłem grę na stemie i od 2 dni nie mogę grać online pisze łączenie z serwerami respawn i nic nie da się kliknąć tylko można zagrać w singla próbowałem już wszystkiego internet odpiąć zmienić łącze aktualizacja windowsa karty procesora nawet pisałem do ea wsparcia i też nic posiadam windows 11 i mam połączenie po kablu ma ktoś jakiś sposób na to dołączam zrzutekranu

Wiadomość 1 z 5 (1 083 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Online Steam

Community Manager

Hej @grubbixx 

 

Daj znać czy sprawdzałeś dzialanie TITANFALL 2 po zainstalowaniu gry poprzez EA app (te same dane do logowania jak do Origin).

Zakładam, że wsród wszystkich zaleceń było również dodanie aplikacji Steam, Origin, EA app a także samej gry do wyjątków antywirusa. 

 

Pozdrawiam, 

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 5 (1 066 wyświetleń)

Dot.: Online Steam

★★ Novice

grę kupiłem i zainstalowałem na steamie podczas pierwszego urochomienia ( konto jest połączone z steamem) połączyłem sie z origin i gra jest na owej platformie jednak gdy próbuje wyszukać gry wielosobowej jest to nie możliwe tak jak na zrzucie ekranu widać titanfall 2 nie mogę nawet znaleźć na ea app wyskakuje błąd 506 nawet wyłączyłem antywirusa i dalej nic proszę o pomoc 

 

Wiadomość 3 z 5 (1 061 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Online Steam

Wiadomość 4 z 5 (1 050 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Online Steam

[ Edytowane ]
Community Manager

@grubbixx upewnij się, że gra nie jest blokowana przez system operacyjny - wyłącz tymczasowo "Kontrolę konta użytkownika" (UAC)

W polu wyszukiwania wpisz wyrażenie kontrola konta użytkownika, a następnie naciśnij lub kliknij pozycję Zmień ustawienia kontroli konta użytkownika. Przesuń suwak w dół. Następnie zatwierdź i ponownie uruchom PC.

UAC.PNG

 

Następnie spróbuj ponownie wyszukać Titanfall 2 poprzez EA app. Po wprowadzonych zmianach warto także przeinstalować grę.

Rzuć również okiem na forum Steam> Connecting Respawn Servers - Cannot play Multiplayer

 

Daj znać z jakiego antywirusa korzystasz.

 

Trzymam kciuki,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 5 z 5 (1 047 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem