Dot.: Gra się zawiesza POMOCY

autor: EA_Cekiel
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Gra się zawiesza POMOCY

★ Apprentice

Witam ostatnio wróciłem do grania w titanfalla 2 i od 3 dni występuje u mnie problem polegający na zawieszaniu się gry odrazu po zacznueciu się meczu dodatkowo ping w tym samym czasie wzrasta do około 2500 i i gra się całkowicie zamraża

 

Konsola Xbox One

Wiadomość 1 z 4 (1 243 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Gra się zawiesza POMOCY

EA Staff

Hej @AdamKenwayPL 👋, 

 

Dzięki za opisanie zaistniałego dla Ciebie problemu. 

 

W celu lepszego zdiagnozowania co może być przyczyną takiego zachowania gry, pomocne mogą okazać się dodatkowe informacje. Czy wcześniej gra działała poprawnie? Czy po tym jak gra się zawiesza, musisz zamykać ją z poziomu menu konsoli Xbox?

 

W końcu czy próbowałeś już jakieś kroki jak, chociażby przeinstalowywanie gry?

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 2 z 4 (1 234 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra się zawiesza POMOCY

★ Apprentice
@EA_Cekiel Problem ten występuje również na konsoli XBOX SERIES X i mój kolega ma ten sam problem na konsoli Xbox one

Tak gra jeszcze 5 dni temu w górę działa normalnie

Nie muszę zamykać przez menu konsoli tylko wystarczy z poziomy gry że wyjdę do głównego menu

Wątpie że przeinstalowanie gry pomoże ponieważ wczoraj pobrałem ją na drugą konsole by sprawdzić stan gry i jest tak samo pomiędzy konsolą Xbox one i Xbox series x
Wiadomość 3 z 4 (1 227 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra się zawiesza POMOCY

★★ Novice

U mnie jest to samo, od niedzieli tak jest, konsola xbox series X, przeinstalowanie gry nie pomogło.

Wiadomość 4 z 4 (1 213 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem