Dot.: nie przyjmuje KODu gry

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

nie przyjmuje KODu gry

★★★ Newbie

witam, po zmianie komputera na nowy nie mogę zainstalować gry gdyż otrzymuje komunikat że kod gry jest już wykorzystany. loguje się na to samo konto na które instalowałem po raz 1 tę gre.

 

co mam zrobić?

Wiadomość 1 z 4 (1 045 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: nie przyjmuje KODu gry

★★★★★ Expert

@FilipsKacprzak

 

Wybacz późną odpowiedź Standard smile

 

Po zalogowaniu się w Origin na to samo konto z grą, nie musisz już wprowadzać klucza ponownie - gra jest już przypisana do konta.

 

Sprawdź w Bibliotece Gier czy jest okładka gry wyświetlona i wystarczy kliknąć na nią i na przycisk Pobierz, jeżeli jej nie będzie, to kliknij na "Filtruj" u góry po prawej stronie, mogła wskoczyć do ukrytych przez przypadek.

 

Jeżeli nadal gry nie będzie, to trzeba skontaktować się z Supportem telefonicznie, pomogą ci odzyskać grę - Kontakt z Centrum Pomocy 

W razie czego przygotuj klucz tej gry, jeżeli konsultant o to poprosi..

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (1 009 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: nie przyjmuje KODu gry

★★★★★ Expert

@FilipsKacprzak

 

Wybacz późną odpowiedź Standard smile

 

Po zalogowaniu się w Origin na to samo konto z grą, nie musisz już wprowadzać klucza ponownie - gra jest już przypisana do konta.

 

Sprawdź w Bibliotece Gier czy jest okładka gry wyświetlona i wystarczy kliknąć na nią i na przycisk Pobierz, jeżeli jej nie będzie, to kliknij na "Filtruj" u góry po prawej stronie, mogła wskoczyć do ukrytych przez przypadek.

 

Jeżeli nadal gry nie będzie, to trzeba skontaktować się z Supportem telefonicznie, pomogą ci odzyskać grę - Kontakt z Centrum Pomocy 

W razie czego przygotuj klucz tej gry, jeżeli konsultant o to poprosi..

Wiadomość 2 z 4 (1 010 wyświetleń)

Dot.: nie przyjmuje KODu gry

★★★ Newbie

Telefonicznie mi udzielono pomocy mega sprawnie do tego rozwiązano kilka innych tematów z którymi się borykałem.

 

wszystko załatwione Super!

Wiadomość 3 z 4 (988 wyświetleń)

Dot.: nie przyjmuje KODu gry

Community Manager

Dzięki za potwierdzenie @FilipsKacprzak Standard smile

 

Oznaczę odpowiedź @Narayen jako rozwiązanie. 

Wiadomość 4 z 4 (979 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem