Wyskakujący błąd o aktualizacji intel

autor: raflik365
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted

Wyskakujący błąd o aktualizacji intel

★★★ Novice

Witam,

mam przeogromny problem  z grą SW: Battlefront II na Origin.

Podczas włączania gry wyskakuje mi błąd.  

A wersja mojej karty graficznej intel(R) HD Graphics 4600 to 20.19.15.4835, a drugiej czyli amd radeon R7 M265 series to 22.19.662.4.                               

Reszta mojego systemu czyli procesor to Intel(R) Core(TM) i7-4700MQ CPU @ 2.40GHz, mam windows 10 64bit

 

Błąd:

                                                                                                                                                                                                                                                       wyskakujący błąd.png

Ten błąd występuje też w grze Plants vs Zombies Garden Warfare 2 i jest to bardzo popularny problem, proszę pomóżcie.

                                                                           

Wiadomość 1 z 3 (472 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyskakujący błąd o aktualizacji intel

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@raflik365 Witaj!

 

Po sprawdzeniu Twoich podzespołów, niestety ale karta dedykowana R7 M265 - jest poniżej minimalnych wymagań SWB 2. W przypadku PVZ GW 2 jest w okolicach minimum, jednak nie ma gwarancji, że gra będzie działać bezproblemowo (spadki FPS, zamykanie do pulpitu itp.)

 

Aby gra była uruchamiana z dedykowaną kartą Radeon, zamiast Intel, musisz dodać aplikację do trybu Wysokiej Wydajności.

 

Powodzenia!

Wiadomość 2 z 3 (454 wyświetleń)

Dot.: Wyskakujący błąd o aktualizacji intel

★★★ Novice

Ja w panelu intel nie mam opcji trybu zaawansowanego w ustawieniach wideo a  jeśli jest proszę o pomoc.

Mój panel intel:

Panel graficzny intel.png

Ustawienia wideo:

Ustawienia wideo.png

A proszę nie oszukiwać, ponieważ byłem w sklepie gdzie zakupiłem star wars battlefront 2 i sprzedawca naprawił grę i nawet gram na wysokich ustawieniach bez lagów na 60 fps.

Wiadomość 3 z 3 (442 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem