Dot.: W menu i podczas gry blokuję się klawisz D

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

W menu i podczas gry blokuję się klawisz D

★★★ Newbie

Gdy wchodzę do menu i wchodzę w zakładkę z postaciami gra zjeżdża mi na sam dół i nie da się wyrwać innej postaci. To samo się dzieje w grze gdy już wybiorę postać to zaczyna się ona cofać 

Wiadomość 1 z 4 (653 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: W menu i podczas gry blokuję się klawisz D

Community Manager

Hej @-WAR-ACPL-Bowmor 

 

Dziękuję za Twoje zgłoszenie. 

 

Mógłbyś powiedzieć nam coś więcej na temat konfiguracji na jakiej grasz? 

 

Grasz na laptopie czy PC? Jeśli na laptopie to korzystasz z zewnętrznej klawiatury, czy korzystasz z tej wbudowanej? 

 

Czy problem pojawia się również jeśli uruchomisz komputer w trybie czystego rozruchu?

 

Jak wykonać czysty rozruch systemu na PC lub Mac?

Wiadomość 2 z 4 (640 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: W menu i podczas gry blokuję się klawisz D

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

@EA_KubaNo to gram na PC i nie jest to zależne od klawiatury bo pojawia się to nawet kiedy jest odłączona nie jest to kwestią modów bo usunąłem wszystkie grę też przeinstalowałem i raz działa normalnie a raz pojawia się ten błąd z modami tak samo jak mam włączone to raz wszystko bez problemu a innym razem gdy włączę grę na nowo to pojawia się ten błąd 

Wiadomość 3 z 4 (636 wyświetleń)

Dot.: W menu i podczas gry blokuję się klawisz D

Community Manager

Dzięki za odpowiedź @-WAR-ACPL-Bowmor 

 

Czy problem minął w momencie uruchomienia komputera w trybie czystego rozruchu? Jeśli nie jest to związane z klawiaturą to na Twoim komputerze może być aplikacja powodująca ten błąd. 

Wiadomość 4 z 4 (603 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem