Star wars battlefront 2 potencjalne włamanie na konto i ban na grze

autor: Filiposek1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Star wars battlefront 2 potencjalne włamanie na konto i ban na grze

★★★★★ Newbie

Witam! Ostatnio dostałem perm'a bana na star wars battlefront 2 bez żadnych podstaw i przyszło mi na e maila że ktoś potencjalnie mógł włamać mi się na konto. Po tym e mailu zmieniłem hasło i próbowałem zagrać w battlefronta 2 lecz wyskoczyła mi blokada gier sieciowych więc przychodzę z zapytaniem co teraz najlepiej zrobić? Wiem że mogę napisać podanie o odwołanie ale czy na 100% to przejdzie czy lepiej kontaktować się w nazwijmy to "grubszy sposób" czyli np. przez telefont? 

Wiadomość 1 z 3 (288 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Star wars battlefront 2 potencjalne włamanie na konto i ban na grze

Community Manager

Hej @Filiposek1 

 

Jedyną możliwością odwołania się od blokad nałożonych na Twoje konto. Jeśli chcesz się z nami skontaktować w "grubszy sposób" możesz to zrobić poprzez czat, nie mniej proces będzie wyglądał w identyczny sposób - zostaniesz poproszony o skontaktowanie się z nami wedle instrukcji poniżej:

 

https://help.ea.com/pl/help/account/information-about-banned-or-suspended-accounts/

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (274 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Star wars battlefront 2 potencjalne włamanie na konto i ban na grze

Community Manager

Hej @Filiposek1 

 

Jedyną możliwością odwołania się od blokad nałożonych na Twoje konto. Jeśli chcesz się z nami skontaktować w "grubszy sposób" możesz to zrobić poprzez czat, nie mniej proces będzie wyglądał w identyczny sposób - zostaniesz poproszony o skontaktowanie się z nami wedle instrukcji poniżej:

 

https://help.ea.com/pl/help/account/information-about-banned-or-suspended-accounts/

Wiadomość 2 z 3 (275 wyświetleń)

Dot.: Star wars battlefront 2 potencjalne włamanie na konto i ban na grze

Community Manager

Hej @Filiposek1 

Jeśli post @EA_Kuba  odpowiedział na Twoje pytanie nie zapomnij oznaczyć go jako rozwiązanie.

 

Dziękuję i pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 3 z 3 (261 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem