Dot.: Star Wars Squadrons nie uruchamia się

autor: EA_Pulsar
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Star Wars Squadrons nie uruchamia się

★★★★ Novice

Dzień dobry,

Po formacie zainstalowałem z platformy Epic grę Star Wars Squadrons. Niestety, nie udaje mi się jej uruchomić. Pojawia się jedynie "splash screen" EeasyAntiCheat, po czym gra natychmiast się zamyka. Mam zainstalowane najnowsze sterowniki, a folder z grą jest na białej liście zarówno w antywirusie, jak i w zaporze. Próbowałem już weryfikować pliki gry, uruchamiać ją jako administrator, ale bez skutku.

Wiadomość 1 z 6 (459 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Star Wars Squadrons nie uruchamia się

Community Manager

Hej @seba0456_PL 

Dzięki za listę rzeczy które już sprawdzałeś. taki błąd może pojawiać się z kilku przyczyn. 

 

Załóż nowe konto Administratora i z jego poziomu zainstaluj grę na PC. Pamiętaj aby to plik exe z folderu instalacji gry uruchomić jako administrator. 

 

W razie dalszych problemów prześlij nam raport DxDiag. 

 

Powodzenia,

EA_Pulsar

 

 

EA_PulsarAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 6 (408 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Star Wars Squadrons nie uruchamia się

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

@seba0456_PLMała aktualizacja błąd ma kod: 0xc0000005 The thread tried to read from or write to a virtual address for which it does not have the appropriate access.
To dziwne, bo EA app i Gra mają uprawnienia administratora. Czysty rozruch też nie pomógł. Tak samo reinstall. Spróbuję zmienić dysk na którym zainstalowana jest gra.

Wiadomość 2 z 6 (450 wyświetleń)

Dot.: Star Wars Squadrons nie uruchamia się

★★★★ Novice
@seba0456_PL Nic to nie dało, cały czas gra nie działa Frown
Wiadomość 3 z 6 (425 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Star Wars Squadrons nie uruchamia się

Community Manager

Hej @seba0456_PL 

Dzięki za listę rzeczy które już sprawdzałeś. taki błąd może pojawiać się z kilku przyczyn. 

 

Załóż nowe konto Administratora i z jego poziomu zainstaluj grę na PC. Pamiętaj aby to plik exe z folderu instalacji gry uruchomić jako administrator. 

 

W razie dalszych problemów prześlij nam raport DxDiag. 

 

Powodzenia,

EA_Pulsar

 

 

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 4 z 6 (409 wyświetleń)

Dot.: Star Wars Squadrons nie uruchamia się

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

@EA_Pulsar Ha! Działa, ale dalej średnio się mi to widzi, by gra była odpalana z innego konta. Nie ma nic innego co mogę zrobić by działało to na moim głównym adminie?

Wiadomość 5 z 6 (401 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Star Wars Squadrons nie uruchamia się

Community Manager

Ciesze się, że te zalecenia pomogły. 

Na poprzednim koncie możesz sprawdzić czy EeasyAntiCheat i plike exe gry, w folderze instalacji, są uruchamiane z uprawnieniami administratora.  

 

Możesz także wyczyścić rejestr systemu odpowiednim programem. 

 

EA_Pulsar

 

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 6 z 6 (368 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem