Star Wars Jedi problem z włączeniem się gry

autor: surma_123
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Star Wars Jedi problem z włączeniem się gry

★ Novice

Witam, 

Jak mam rozwiązać problem z włączającą się grą po czym po napisie star wars jedi survivor? 

Dodam, że mam kartę graficzną AMD Radeon R9 390 aktualizacja sterowników do najnowszych nie pomogła, a pliki gry były sprawdzane z 6 razy najnowszy update do gry pobrany,

 

Wiadomość 1 z 7 (912 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Star Wars Jedi problem z włączeniem się gry

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @surma_123 

Jeśli gra zamyka się podeślij nam raport DxDiag co pomoże nam zdiagnozować przyczyny problemu. 

 

W międzyczasie spróbuj wykonać czystą instalację sterowników według zaleceń z naszej strony. Zminimalizuje to ryzyko wystąpienia konfliktu między poprzednią a nową wersją. 

 

Pobierz także aktualizacja systemu Windows. 

 

Sprawdź też grę w trybie czystego rozruch komputera.  Powoduje on wyłączenie zadań wykonywanych w tle, które mogą zakłócać działanie gier. 

 

Pozdrawiam,

EA_Pulsar

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 2 z 7 (900 wyświetleń)

Dot.: Star Wars Jedi problem z włączeniem się gry

★ Novice

Dzięki za pomoc Standard smile system windows już aktualizowałem ale jak to z windowsem zawsze są jakieś aktualizacje. A może być to przyczyną że nie ma jakiś instrukcji na tą kartę? 

Wiadomość 3 z 7 (853 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Star Wars Jedi problem z włączeniem się gry

Community Manager

Dzięki za przesłanie nam raportu Dxdiag. 

 

Sprawdziłem go i problemem w tym przypadku może być po stronie procesora (AMD FX(tm)-8320), który jest nieco poniżej wymagań minimalnych dla gry (czyli Ryzen 5 1400). Sterowniki karty graficznej widnieją z datą 02.08.2022. Sprawdź na stronie producenta czy to na pewno ostatni wersja do pobrania. 

 

 

 

 

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 4 z 7 (829 wyświetleń)

Dot.: Star Wars Jedi problem z włączeniem się gry

★ Novice

Sterowniki są na pewno z 02.08.2020 ale znalazłem filmik na yt gdzie ktoś robi testy różnych kart graficznych i miał ten sam problem co ja a procesor miał podajże intela 11 generacji podesyłam Ci linka, żebyś sobie sprawdził https://www.youtube.com/watch?v=vrBJYdZJaOQ&t=973s niestety ale wydajnościowo moja karta jest w niektórych momentach lepsza od rx 480. Procesor wiem że już jest stary ale nie miałem żadnych problemów szybciej żeby odpalić sobie najnowszą grę na minimalnych czy średnich detalach na 8 Gg ramu. 

Wiadomość 5 z 7 (805 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Star Wars Jedi problem z włączeniem się gry

Community Manager

Rozumiem, ale w przypadku niespełnienia minimalnych wymagań nie możesz mieć gwarancji, że gra będzie działać poprawnie, nawet jeśli inne gry udało Ci się uruchomić. Możesz spróbować zoptymalizować działanie PC instalując wszystkie niezbędne aktualizacje i wyłączając zbędne procesy. 

 

 Wymagania można też łatwo sprawdzić na stronie CanYouRunit

 

 

 

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 6 z 7 (800 wyświetleń)

Re: Star Wars Jedi problem z włączeniem się gry

★ Novice

Rozumiem.. tylko czemu Ded Island 2działa mi bez problemu? Ten sam silnik gry a wymagania mniej niż do tej gry? Coś tu chyba nie zadziałało przy optymalizacji... 

Wiadomość 7 z 7 (782 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem