Dot.: Star Wars Battlefront 2

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Star Wars Battlefront 2

★★★ Newbie

Kupiłem dzisiaj Star Wars Battlefront 2 i mimo że w opisie tej gry pisze że języki to polski, rosyjski to podczas instalacji nie ma języka polskiego. Są jeszcze inne języki na przykład niemiecki, chiński. Załączam zrzuty ekranu. Da radę skądś spolszczenie pobrać? Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 5 (478 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Star Wars Battlefront 2

[ Edytowane ]
Community Manager

@007Chris333 jeśli po zmianie języka aplikacji EA z PL na EN wciąż nie widzisz możliwości zainstalowania Star Wars Battlefront 2 w języku polskim, proszę skontaktuj się bezpośrednio ze sprzedawcą gry.

 


Edit.

 

Dodaję zrzut ekranu z widocznymi wersjami językowymi dla Star Wars Battlefront 2.

SW B2 language.png

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 5 (381 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Star Wars Battlefront 2

Witaj

 

Pytanie jest takie czy grę zakupiłeś bezpośrednio ze strony EA czy w sklepie. Jeśli kupiles klucz na portalu aukcyjnym czy enebie to mogłeś otrzymać klucz be obsługi języka polskiego. Wtedy trzeba kontaktować się ze sprzedawcą. 

Niestety, ale dodanie języka polskiego nie jest możliwe. Wydanie gry jest zawsze powiązane z miejscem jej zakupu. Aktualnie język polski posiadają wyłącznie gry zakupione na terenie Polski.

 

Wiadomość 2 z 5 (465 wyświetleń)

Dot.: Star Wars Battlefront 2

★★★ Newbie

Kupiłem na stronie Muve co widać na załączonym przeze mnie zrzucie ekranu i pisze tam że jest to wersja PL a nie mam podczas instalacji języka polskiego. Czuję się oszukany. Pisałem kilka dni temu do pomocy EA ale jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi. 

Wiadomość 3 z 5 (416 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Star Wars Battlefront 2

[ Edytowane ]
Community Manager

@007Chris333 jeśli po zmianie języka aplikacji EA z PL na EN wciąż nie widzisz możliwości zainstalowania Star Wars Battlefront 2 w języku polskim, proszę skontaktuj się bezpośrednio ze sprzedawcą gry.

 


Edit.

 

Dodaję zrzut ekranu z widocznymi wersjami językowymi dla Star Wars Battlefront 2.

SW B2 language.png

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 5 (382 wyświetleń)

Dot.: Star Wars Battlefront 2

Community Manager

Oznaczę odpowiedź @EA_Kalina jako rozwiązanie. 

Wiadomość 5 z 5 (311 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem