Star Wars Battlefront 2 nie działa myszka i klawiatura

autor: reason2killl
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Star Wars Battlefront 2 nie działa myszka i klawiatura

[ Edytowane ]
★★ Newbie

Sterowanie W SW Battlefront 2 nie działa 

 

Po uruchomieniu, gra nie reaguje na klawiature i mysz. Nie moge skipowac, uruchomic rozgrywki. Totalne 0 

Wiadomość 5 z 21 (36 845 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Star Wars Battlefront 2 Sterowanie nie działa

[ Edytowane ]

Hej,

Na początek można spróbować wyłączyć samą nakładkę z Discorda:

Bez tytułu.png

Problemem może być jednak całkiem inny czynnik. Listę znanych problemów, które mogą powodować konflikty znajdziecie TUTAJ.

Zobacz w watku

Wiadomość 9 z 21 (36 742 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Gra działa ale nie działa myszka i klawiatura

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam, 1 miesiąc temu kupiłem Star Wars Battlefront 2 przez tydzień wszystko normalnie działało dopóki pewnego dnia gdy odpalam grę nie mogę pominąć tych scenek EA i Criterion zdawało mi się to bardzo dziwne bo zawsze je pomijałem i potem gdy byłem w głównym menu nic nie mogłem wybrać w ogóle myszka mi się nie wyświetlała w grze więć postanowiłem wybrać opcję "napraw" w apce Origin i gdy naprawiono to samo więc odinstalowałem grę i ponownie zainstalowałem to samo i tak cały czas się dzieje aż do dziś proszę pomocy!!!

Wiadomość 1 z 21 (38 079 wyświetleń)

Dot.: Gra działa ale nie działa myszka i klawiatura

Community Manager (retired)

Witaj @GameGamels

 

Czy mógłbyś spóbować wyczyścić pliki tymczasowe na platformie Origin

 

Dodatkowo w Twoich dokumentach odnajdź folder o nazwie STAR WARS Battlefront II i usuń z niego cały folder "settings", po czym ponownie uruchom grę.

Wiadomość 2 z 21 (38 055 wyświetleń)

Dot.: Gra działa ale nie działa myszka i klawiatura

★★★★★ Newbie

@EA_Ataashi

 

Witam. Mam problem ten sam co kolega powyżej. Próbowałem twoich zaleceń i zadziałało...na 1 dzień. Gdy następnego dnia uruchomiłem grę znowu klawiatura przestała działać i nie było myszki. Próbowałem jeszcze raz wyczyścić pamięć podręczną Origina i usunąć folder settings lecz nic to nie dało. Próbowałem wiele razy nawet w różnych kolejnościach. Nie wiem co mam zrobić a grę kupiłem jakoś 2 dni temu i już na samym wstępie gra mnie lekko zawiodła tym błędem :/ Proszę o pomoc. 

Wiadomość 3 z 21 (37 812 wyświetleń)

Dot.: Gra działa ale nie działa myszka i klawiatura

★★★ Novice
Też miałem ten błąd lecz wyszukałem w necie i ten sam błąd w BF1 powodowała nakładka aplikacji Discord Standard smile Wyłącz nakładkę dla Star Wars Battlefront II w Discordzie
Wiadomość 4 z 21 (38 058 wyświetleń)

Dot.: Star Wars Battlefront 2 Sterowanie nie działa

★★ Novice

Też miałem tak ale przeczytałem jedno zgłoszenie i tam było napisane że takie programy jak Discord itp robią włąsnie takie coś. U mnie właśnie był DS. Po wyłączeniu DS naprawiło się. 

Wiadomość 6 z 21 (36 801 wyświetleń)

Dot.: Star Wars Battlefront 2 Sterowanie nie działa

★ Novice

@SkowyrnyZiomek, ale czy trzeba go odinstalować? w jaki sposób wyłaczyć?

Wiadomość 7 z 21 (36 711 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Star Wars Battlefront 2 Sterowanie nie działa

@qznikk

 

Witaj 

 

Trzeba wyłączyć.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 8 z 21 (36 706 wyświetleń)

Dot.: Star Wars Battlefront 2 Sterowanie nie działa

[ Edytowane ]

Hej,

Na początek można spróbować wyłączyć samą nakładkę z Discorda:

Bez tytułu.png

Problemem może być jednak całkiem inny czynnik. Listę znanych problemów, które mogą powodować konflikty znajdziecie TUTAJ.

Wiadomość 9 z 21 (36 743 wyświetleń)

Dot.: Star Wars Battlefront 2 Sterowanie nie działa

★★★★ Novice
ja też miałem ten problem i dzięki twojej informacji o discordzie nareszcie po 6 tygodniach wracam do battlefronta bardzo dziękuje
Wiadomość 10 z 21 (36 595 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem