Dot.: Star Wars Battlefront 2 Nie uruchamia się

autor: Raturr
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Star Wars Battlefront 2 Nie uruchamia się

★★★★★ Novice

Hej u mnie Star Wars Battlefront 2 nie uruchamia się. Pojawia sie ikonka na pasku startowym, załącza okno gry a potem wyłącza. Gra z Epica. Platformy Epic-Origin sie widzą i synchronizują. Sterownik graficzny aktualny i wszystkie wymagania sprzętowe spełnione. Problem pojawił się na nowym dysku i swiezo postawionym systemie ze wszystkimi aktualizacjami Win 7 prof. sp1

Wiadomość 1 z 15 (1 747 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Star Wars Battlefront 2 Nie uruchamia się

★★★★★ Novice

Hurra, udało sie działa!

Sytuacje naprawił jakiś składnik którego nie miałem, a dostarczyła mi go instalacja Far Cry 5.

 

Pozdrawiam!

Zobacz w watku

Wiadomość 12 z 15 (1 312 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Star Wars Battlefront 2 Nie uruchamia się

Community Manager

Hej @Raturr 

 

Upewnij się, że gra nie jest blokowana przez program antywirusowy,lub zaporę sieciową na Twoim komputerze. Następnie uruchom Origin oraz grę jako administrator, akceptując monity odnośnie wprowadzania zmian na dysku. 

Wiadomość 2 z 15 (1 720 wyświetleń)

Dot.: Star Wars Battlefront 2 Nie uruchamia się

★★★★★ Novice

Nie bylo blokady, ale i tak powylaczalem antywirusy i firewalle. Czesciowo dzialal tylko AVG AV. Epic Origin i SWBF jako administrator i nic. Okienko uruchamia sie i wyłącza.

Wiadomość 3 z 15 (1 707 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Star Wars Battlefront 2 Nie uruchamia się

Community Manager

Dzięki za odpowiedź @Raturr 

 

Jeśli masz taką możliwość postaraj się zainstalować grę na innej partycji/dysku - w przeszłości ten sposób rozwiązywał podobne problemy. Prześlij nam również plik DxDiag - możliwe że tam znajdziemy jakieś dodatkowe wskazówki. 

 

Problem poniekąd może być również związany z Twoim systemem operacyjnym. Zalecamy korzystanie z systemu Windows 10 - https://help.ea.com/pl/help/origin/origin/operating-system-not-supported-by-origin/

Wiadomość 4 z 15 (1 677 wyświetleń)

Dot.: Star Wars Battlefront 2 Nie uruchamia się

★★★★★ Novice

Cześć, przez jakiś czas nie miałem problemu bo wsadziłem stary dysk też z Win7 i gra działała. Załączam DxDiag (z aktualnego, problemowego dysku), może będzie tam coś co pomoże w mojej sprawie. Jesli nie, spróbuje zainstalować na innej partycji. To duzo gigabajtów, wiec odkladam to dalszą konieczność.

 

Pozdrawiam i dziekuje z wsparcie

Wiadomość 5 z 15 (1 480 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Star Wars Battlefront 2 Nie uruchamia się

★★★★★ Novice

zmiana partycji tez nic nie dała

Wiadomość 6 z 15 (1 357 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Star Wars Battlefront 2 Nie uruchamia się

Community Manager

Hej @Raturr 

 

Dzięki za odpowiedź. 

 

Dla pewności - gra zainstalowana jest na partycji F: / G: czy C: / W: ? 

Wiadomość 7 z 15 (1 348 wyświetleń)

Dot.: Star Wars Battlefront 2 Nie uruchamia się

★★★★★ Novice

Embarrassed to troche żenujące ale jest na partycji G: a wcześniej była na F: Miałem podłaczony jeszcze jeden dysk przy stawianiu systemu potem go usunałem i został taki mały mętlik z numeracją.

Była zainstalowana na drugiej partycji z koleii, teraz jest na trzeciej. Standard smile

Wiadomość 8 z 15 (1 331 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Star Wars Battlefront 2 Nie uruchamia się

Community Manager

giphy.gif

 

Faktycznie, wyszedł z tego mały mętlik Standard smile

 

Podzieliłem te dyski na dwie części z racji tego, że dyski F: i G: zostały utworzone na wolniejszym dysku twardym, natomiast C: i W: na dysku SSD. 

Czy gra nie uruchamiała się również kiedy była zainstalowana na dysku SSD?

 

Wiadomość 9 z 15 (1 296 wyświetleń)

Dot.: Star Wars Battlefront 2 Nie uruchamia się

★★★★★ Novice

Na SSD nie instalowałem. Za malutki. Ale miejsca jeszcze na SWBF starczy. Jak nie bedzie lepszych rozwiązań to i po to sięgne. Chwilowo i tak nie miałbym juz czasu na te gre Disappointed

Wiadomość 10 z 15 (1 132 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem