Dot.: Zacinający sie obraz w kampani

autor: _Mroozo0_
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Problem z wydajnością ...kampania

★★ Novice
Niestety. Miałem to samo i jedyne co pomogło to dołożenie drugiej kości 8gb ramu. Niby minimalne wymagania to 8gb. Czy oni wgl testowali gry na silniku Frostbite na takim sprzęcie jak podają w minimalnych? Na 8gb ramu najlepiej działał mi BFV, ale i tak ciął czasami. Anthem niegrywalny. SW:BF2 na kampanii był nie grywalny nawet na minimalnych, a na multi czasem przycinał. Teraz mam 16gb ram i od czasu do czasu na multi nadal przytnie (co jest chore), a gra non stop zużywa 100% twardziela. Na gry na silniku Frostbite zazwyczaj nienarzekają jedynie posiadacze dysku SSD z zainstalowaną grą właśnie na tym dysku. Twórcy powinni w wymagania podać, że dysk SSD jest konieczny do płynnej rozgrywki w większości gier na silniku Frostbite, który jest jednym z najgorzej zoptymalizowanych silników, klatek potrafi być dużo, a i tak są zacinki. W Anthem przykładowo miałem takie ściny co parę sekund, że wywaliłem grę z dysku bo się nie dało grać, a fpsy miałem cały czas w okolicach 60-80. Żadne ustawienia nie pomagały, v-sync, czy minimalne ustawienia graficzne, bo na minimalnych wszystko chodziło praktycznie tak samo jak na ultra. Mam nadzieję, że EA przestanie w końcu używać tego silnika i pójdzie w coś o równie ładnej grafice, ale aby było lepiej zoptymalizowane.
Wiadomość 11 z 12 (444 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zacinający sie obraz w kampani

★★ Novice
@EA_Odix A co jeśli posiadam kartę graficzną Radeon RX 570 Series?
Wiadomość 12 z 12 (232 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem