Dot.: Problem z myszką

autor: Xdmen555
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z myszką

★★★ Newbie

Witam. Kiedy gram w Battlefront II i włączam jakikolwiek tryb, podczas rozgryki kursor mam caly czas na ekranie i nie moge całkowicie obrocic ekranu. Na przyklad kiedy ktos do mnie strzela to nie moge obrócić w strone przeciwwnika ponieważ myszka doszła do konca monitora i mi blokuje. Nie wiem co mam z tym zrobić.

Wiadomość 1 z 4 (720 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Community Manager

Hej @goracyfilipek 

Zazwyczaj problem ten jest powodowany przez nakładki ekranowe uruchomione podczas gry. Wyłącz aplikacje, lub ich odpowiednie funkcje wyświetlające informacje na ekranie i uruchom ponownie grę. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (703 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Community Manager

Hej @goracyfilipek 

Zazwyczaj problem ten jest powodowany przez nakładki ekranowe uruchomione podczas gry. Wyłącz aplikacje, lub ich odpowiednie funkcje wyświetlające informacje na ekranie i uruchom ponownie grę. 

Wiadomość 2 z 4 (704 wyświetleń)

Community Manager

@goracyfilipek  daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać  problem.

Dziękuję i pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 3 z 4 (637 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

★★★ Newbie
@EA_Kuba niestety pomimo zamknięcia wszystkich aplikacji na komputerze, błąd nadal jest u mnie obecny, i nie mogę grać
Wiadomość 4 z 4 (503 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem