Nie można włączyć Star Wars Battlefront 2015

autor: Peten_21
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nie można włączyć Star Wars Battlefront 2015

★ Novice

Witam, od czasu przeniesienia się z Origina na EA App nie jestem w stanie włączyć Battlefronta. Próbowałem kilku poradników z yt jak aktualizowanie systemu i Microsoft Visual C++, reinstalowałem waszą aplikację oraz całą grę - bez skutków. Zaznaczę od razu, że odinstalowałem Origina i nie posiadam dodatkowych anty-wirusów (wolę zaznaczyć, bo jest to bardzo popularna odpowiedź). Dodatkowo inne gry jak FIFA 23 lub The Sims 4 włączają się bez żadnego problemu, więc zakładam że problem leży w konkretnie tej produkcji. Zależy mi na dość szybkiej naprawie problemu, pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 3 (855 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie można włączyć Star Wars Battlefront 2015

Community Manager

Hej @Peten_21 

 

Powiedz nam proszę co konkretnie dzieje się w momencie kiedy próbujesz uruchomić grę? Czy pojawia się jakiś komunikat błędu? 

Wiadomość 2 z 3 (764 wyświetleń)

Dot.: Nie można włączyć Star Wars Battlefront 2015

★ Novice

Witam, nic się nie pojawia. Uruchamianie gry kończy się na ekranie startowym EA App (zapomniałem dodać że gry mam oryginalnie kupione na Steamie, może mieć to jakieś znaczenia choć konta EA App ze Steam w teorii mam połączone).

Wiadomość 3 z 3 (670 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem