Nie mogę zweryfikować plików gry,Origin odmawia współpracy.

autor: lansunsheute
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nie mogę zweryfikować plików gry,Origin odmawia współpracy.

★★★ Newbie

Witam. Mam problem z weryfikowaniem plików gry do Star Wars Battlefront II i wpływa to również na działanie origin. Otóż gdy przekopiowałem pliki (całe 90-93GB) na Dysk D , włączyłem Origin kliknąłem to SWBFII i  tam po naciśnięciu zębatego kółka uruchomiłem weryfikowanie plików gry , wybrałem skopiowany folder z zawartością gry po czym ... Origin po 3-5 sekundach wyłączył się i wydał komunikat "Aplikacja Origin napotkała poważny problem i zostanie zamknięta". Uruchamianie jej czy komputera ponownie nic nie dało , przeinstalowywanie Origina również , dodanie do wyjątków Defendera i Antywirusa dla Origina też nie dało satysfakcjonującego efektu. Jakieś pomysły/opinie co zrobić? Kupić na Becie w EA Play na przecenie za 20zł? Czy przerzucić się już na steam trzeba skoro Origin nie potrafi weryfikować plików gry? 

Wiadomość 1 z 1 (127 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem