Dot.: Nie mogę kupić Cartel Coins w SW TOR

autor: EA_Cekiel
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie mogę kupić Cartel Coins w SW TOR

★★★ Newbie

Witam, mam problem - nie umiem kupić Cartel Coins w grze, wybija mi taki komunikat - w sumie nic konkretnego, na konto EA się logowałem i tam mi nie pokazuje informacji o żadnych problemach, więc nie wiem co za "issue" mi nie pozwala kupować w grze.

Wiadomość 1 z 2 (363 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

EA Staff

Witaj @WeskerAl, 👋

Z załączonego zrzutu ekranu wynika, że problem dotyczy konta SWTOR. Pomimo że dane logowania do konta EA są takie same, to informacje i wsparcie dotyczące tego tytułu są obsługiwane przez wyspecjalizowany zespół.  

Skorzystaj z informacji zawartej po zalogowaniu się do swojego konta i skontaktuj się z tym właśnie zespołem. Konsultant, bądź konsultantka pomogą Ci ustalić przyczyny występowania tego komunikatu i odpowiedzieć na dodatkowe pytania. 

EA_Cekiel
footer-thumb.png

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (347 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

EA Staff

Witaj @WeskerAl, 👋

Z załączonego zrzutu ekranu wynika, że problem dotyczy konta SWTOR. Pomimo że dane logowania do konta EA są takie same, to informacje i wsparcie dotyczące tego tytułu są obsługiwane przez wyspecjalizowany zespół.  

Skorzystaj z informacji zawartej po zalogowaniu się do swojego konta i skontaktuj się z tym właśnie zespołem. Konsultant, bądź konsultantka pomogą Ci ustalić przyczyny występowania tego komunikatu i odpowiedzieć na dodatkowe pytania. 

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 2 z 2 (348 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem