Kod prodyktu Battlefront 2 na epicgames

autor: leoroxon
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Kod prodyktu Battlefront 2 na epicgames

★★★ Newbie

kupiłem battlefront 2 na epic games i juz wiem jak je uruchomić (poprzez Origin) ale pisze mi ze mam wpisac jakis kod produktu i nie wiem gdzie go znaleźć. Czy ktoś mułby mi pomóc ?

Wiadomość 1 z 22 (3 334 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kod prodyktu Battlefront 2 na epicgames

Community Manager

Hej @leoroxon 

 

Jeśli kupiłeś Battlefront 2 poprzez Epic, grę musisz uruchomiać z jego poziomu. Upewnij się, że sam klient Epic, oraz Origin uruchomiane są z uprawnieniami administratora i nie są blokowane przez zaporę sieciową oraz program antywirusowy. 

Wiadomość 2 z 22 (3 315 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
★★★ Newbie

Witam potrzebuję pomocy ponieważ chcę odpalić grę z aplikacji Epic Games Launcher i gdy klikam instaluj przekierowuję mnie na origin i tam jest największy problem mam podać kod aktywacyjny a skąd mam go mieć gdy ja tą grę mam od roku ponieważ była ona darmowa wie ktoś może jak mam ją odpalić

Wiadomość 3 z 22 (3 312 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Epic Games

★★★★★ Apprentice

Cześć, 

W sprawie połączania kont, najlepiej skontaktować się telefonicznie z pomocą EA

instrukcja :

https://answers.ea.com/t5/Dyskusja-ogolna/Jak-skontaktowac-sie-z-doradca-poprzez-strone-EA-Help/m-p/...

Pozdrawiam.

Wiadomość 4 z 22 (3 297 wyświetleń)

Porblem z origin i epic games

★★★★★ Newbie

Hej, mam problem z pobraniem gry Star Wars Battlefront II, którą mam na epicu. Po połączeniu kont origin prosi mnie o podanie kodu. Pytanie skąd ja mam go wziąć albo jak to naprawić?

Z góry dziękuję za odpowiedź

Wiadomość 5 z 22 (3 301 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Instalacja battlefront z epic games na origin

★★★ Newbie

a więc moi znajomi mają taki problem iż chociaż że mają battlefront 2 na epic games to gdy próbują klikają w epic games na zainstalowanie to przenosi ich do origina (mi normalnie zadziałało) jednak im nie dość że nie pokazywał się battlefront 2 w bibliotece to jeszcze go wykrywało jako "niepoprawna gra" i prosiło o wpisanie kodu produktu przy zakupie z opakowania gry jednak że jest to z epic games to takiego nie ma, reinstall obu platform im nie pomaga oraz na e-mailach nie mają żadnego kodu

Wiadomość 6 z 22 (3 303 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Błąd z grą

★★★ Newbie

Generalnie jest tak ze kolega pare miesięcy temu odebrał Starwars Battlefront Edycja Swiąteczna z Epic Games i teraz dal mi to konto z tą grą i jak próbuje ją zainstalować to wyskakuje mi ze uruchomione grę nierozpoznana gra i ze mam wprowadzić kod produktu albo zmienić konto EA moglibyście pomóc, z góry dziękuje 

Wiadomość 7 z 22 (3 300 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kod prodyktu Battlefront 2 na epicgames

[ Edytowane ]
Community Manager

Cześć wszystkim, 

 

Połączyłem kilka wątków mówiących o tym samym problemie, przyjrzymy się temu Standard smile 

Wiadomość 8 z 22 (3 275 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kod prodyktu Battlefront 2 na epicgames

Community Manager

Cześć wszystkim,

 

Otrzymałem informacje mówiące o tym, że problem z uruchomieniem gry Star Wars Battlefront 2 z poziomu platformy Epic powinien być rozwiązany Standard smile

Wiadomość 9 z 22 (3 243 wyświetleń)

Dot.: Kod prodyktu Battlefront 2 na epicgames

[ Edytowane ]
★ Novice

Niestety nie mam taki problem i ani origin ani epic nie wiedzą co zrobić .Problem byłby juz dawno rozwiązany bo epic podałby mi kod produktu jednak gre mam w swojej bibliotece z promocji kiedy była ona dostępna za darmo i dostałem informacje że te gry nie miały generowanych kodów produktów. Wie ktoś jak pomóc?

Edit:Problem nie jest po stronie Epic wszystko jest poprawnie przypisane do mojego konta a problem zaczyna się po odpaleniu aplikacji origin przez którą niestety trzeba pobrać grę

Wiadomość 10 z 22 (2 690 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem