Crashe do pulpitu bez erroru non stop

autor: Zabneer04
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Crashe do pulpitu bez erroru non stop

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Witam, zastosowałem się do zaleceń i niestety nic nie dało, crash do pulpitu bez erroru zawsze po załadowaniu mapy. Automatycznie ustawiło mi grafikę na ultra i w menu gra chodzi bez zacięć Frown Nie wiem już co robić bo zastosowałem się do ogólnych poleceń i nie dało to nic. 

 

Edit: Problem chyba rozwiązany, bo grałem 30 minut i nic się złego nie działo. Problem zauważyłem jak odpaliłem GPU-Z i tam karta była przypisana do PCI-E 16 v1.1 zamiast 3.0. Przywróciłem BIOS do ustawień fabrycznych i zadziałało Standard smile Dzięki za zainteresowanie tematem Standard smile 


@EA_Kuba  napisał/a:

Hej @KoksalBabaYT 

 

Zdaje się, że do Twojej karty graficznej są dostępne nowsze sterowniki niż te, które aktualnie masz zainstalowane Standard smile Tutaj znajdziesz link. Sugerowałbym, żebyś wykonał czystą instalację sterownika. 

 

Jeśli po zmianie karty graficznej nie sprowadziłeś gry do domyślnych ustawień, zrób to teraz. Zrobisz to zmieniając nazwę folderu Star Wars Battlefront II, który znajduje się w Dokumentach. 

 

Miej na uwadze, że Twoje lokalnie zapisane postępy w kampanii będą w folderze o zmienionej nazwie Standard smile


 

Wiadomość 11 z 21 (760 wyświetleń)

Dot.: Crashe do pulpitu bez erroru non stop

★★★★★ Novice

Witam Niestety żadna z porad nie przyniosła efektu Frown

Wiadomość 12 z 21 (727 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Crashe do pulpitu bez erroru non stop

Community Manager

Hej @Zabneer04 

 

Przykro mi słyszeć, że problem nadal u Ciebie nie minął. Frown 

 

Poprosiłbym, abyś sprawdził jeszcze (jeśli czysty rozruch nie przyniósł efektu) czy podobny problem pojawia się na nowo utworzonym koncie administratora. Szukając rozwiązania znalazłem też informacje na angielskim forum, że w niektórych przypadkach problem związany był z pamięcią RAM. 

Wiadomość 13 z 21 (718 wyświetleń)

Dot.: Crashe do pulpitu bez erroru non stop

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

Witam gra zachowuje się tak samo Frown mam 16 gb ramu

Wiadomość 14 z 21 (706 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Crashe do pulpitu bez erroru non stop

★★★★★ Novice

Dzień Dobry czy są jakieś nowinki ? Gra zachowuję się tak samo a jednak za nią zapłaciłem :/ pozdrawiam

Wiadomość 15 z 21 (585 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Crashe do pulpitu bez erroru non stop

★★★★ Novice

Mam ten sam problem kolego :D 

Wiadomość 16 z 21 (496 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Crashe do pulpitu bez erroru non stop

★ Novice

Mam ten sam problem i również nie wiem jak sobie z nim poradzić

Wiadomość 17 z 21 (465 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Crashe do pulpitu bez erroru non stop

★★★★ Novice

Nie poradzisz, a EA jak zwykle z klasą. Grunt, że kasa w kieszeni Wink

Wiadomość 18 z 21 (460 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Crashe do pulpitu bez erroru non stop

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Również mam ten sam problem, odinstalowałem sterowniki, zainstalowałem na nowo, usunąłem klienta origin zainstalowałem na nowo, to samo z samą grą, na jakimś forum z pomocą znalazłem info o kasowaniu jakiś plików systemowych ukrytych, też nie zadziałało, oczywiście parę miesięcy grałem na tym kompie bez problemu, nie mam zamiaru czyścic biosów itd. bo się na tym nie znam i nie po to kupuję grę abym musiał kombinować z jej odpalaniem jak z jakąś piracką wersją. Jak dla mnie został sprzedany produkt niezgodny z umową, a pomoc techniczna odsyła mnie do tego wątku. Może wylałem trochę frustracji, ale jestem fanem Star Wars i kupiłem dobrego kompa z myślą  między innymi o tej grze.

Wiadomość 19 z 21 (446 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Crashe do pulpitu bez erroru non stop

★★★★★ Novice

Witam poradziłem sobie sam z problemem i gra już działa 

Wiadomość 20 z 21 (942 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem