Dot.: Battlefront 2 nie chcę się odpalić

autor: Hands_lol_UP
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Battlefront 2 nie chcę się odpalić

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Gdy na Origin klikam Graj nic się nie dzieje. Kilka godzin temu kliknąłem Graj i dopiero teraz odpaliła mi się gra. Można to jakoś naprawić? Jestem na Windowsie. Dodam że gdy gra się włączyła był tylko czarny ekran.

Wiadomość 1 z 5 (652 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: Battlefront 2 nie chcę się odpalić

Hero (Retired)
@jellybellybruh

Widzę. ze pech cię przesladuje dalej.
1.Sprawdź czy masz aktualne sterowniki karty graficznej i czy ta karta spełnia wymagania dodatku
2.Jesli masz jakikolwiek program antywirusowy z netu (Avast,Sophos, AVG, Kasperski czy podobny wylącz to albo odinstaluj - lepsza opcja. Windows Defender dostatecznie chroni twoj komputer, a jest opcja ze on blokuje ci pliki gry
Tu jak odinstalować Avast
https://support.avast.com/pl-pl/article/Uninstall-Antivirus/
Jesli masz inny tego typu program wpisz w Google jego nazwe oraz słowko Uninstall i poszukaj czy nie ma tam instrukcji odinstalowania go. Programy tego typu najlepiej odinstalowywac wedlug wskazówek producenta programu.

Po odinstalowaniu antywirusa wejdź na Origin / Moja bibllioteka gier - prawym myszy na okładke gry - opcja Napraw

Jesli nie miales wcale takiego programu tez napraw gre na Origin

Nie jestem pracownikiem EA

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (628 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: Battlefront 2 nie chcę się odpalić

Hero (Retired)
@jellybellybruh

Widzę. ze pech cię przesladuje dalej.
1.Sprawdź czy masz aktualne sterowniki karty graficznej i czy ta karta spełnia wymagania dodatku
2.Jesli masz jakikolwiek program antywirusowy z netu (Avast,Sophos, AVG, Kasperski czy podobny wylącz to albo odinstaluj - lepsza opcja. Windows Defender dostatecznie chroni twoj komputer, a jest opcja ze on blokuje ci pliki gry
Tu jak odinstalować Avast
https://support.avast.com/pl-pl/article/Uninstall-Antivirus/
Jesli masz inny tego typu program wpisz w Google jego nazwe oraz słowko Uninstall i poszukaj czy nie ma tam instrukcji odinstalowania go. Programy tego typu najlepiej odinstalowywac wedlug wskazówek producenta programu.

Po odinstalowaniu antywirusa wejdź na Origin / Moja bibllioteka gier - prawym myszy na okładke gry - opcja Napraw

Jesli nie miales wcale takiego programu tez napraw gre na Origin

Nie jestem pracownikiem EA
Wiadomość 2 z 5 (629 wyświetleń)

Re: Battlefront 2 nie chcę się odpalić

★★★ Newbie
@kreatora Mam jeszcze pytanie. Gdy raz włączył mi się Battlefront 2 wszystko było normalnie i się ładowało tylko po jakimś czasie bez przyczyny wyłączyło się. Jest to wina komputera czy Origins?
Wiadomość 3 z 5 (624 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Battlefront 2 nie chcę się odpalić

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@jellybellybruh

Przyczyn moze byc parę. Raczej nie samej gry ale albo to karta graficzna zbyt slaba na ta grę lub bez aktualych sterownikw, albo zbyt malo wolnego miejsca na dysku. Albo blokuje wlaczenie gry program antywirusowy lub inny program biegacy w tle tak jak Riva Tuner StatisticServer, oraz Afterburner i Nahimic2 od MSI - te są akurat znane z tego ze potrafoiia zablokować wlaczenie sie gry.Nawet wlaczony Discord moze to zrobić tak samo jak wlaczony Ge Force Experince.
Aby choc czesc tych programow wykluczyc to przed wlaczeniem gry zrob albo restart komputera albo jego czysty rozruch
https://help.ea.com/pl-pl/help/faq/how-to-clean-boot-your-pc/
Choc jesli czesc oprogramowania jest powiazana z systemem i od producenta tego ktory skonfigurował system jak Nahimic2 to i tak tego nie wylaczysz.Jedyna opcja jest odinstalowanie tego..Ale to sa problemy graczy ktorzy maja komputery od MSI U nas wiekszosc ma Lenovo albo Della.

Wiadomość 4 z 5 (621 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefront 2 nie chcę się odpalić

★★★ Newbie

Jesli Twoja gra jest z EpicGames to mozesz uruchamiac przez aplikacje Epic. Origin uruchomi sie automatycznie.

Wiadomość 5 z 5 (592 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem