Battlefront 2 error 201

autor: dilowlok187
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Battlefront 2 error 201

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

[Edytowano]

Za karzdym razem jak prubuje grac online mam szanse(obliczylem 3/10 gier sie poloncze) na dolonczenie lub nie i nie wazne co zrobie ta szansa prakltycznie sie nie zmienia , singleplayer moge ale nie online

 


CM- Edytowałem twój post w celu zgodności z naszym regulaminem. 

 

Wiadomość 1 z 6 (945 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battlefront 2 error 201

Community Manager

Na początek sprawdź rozwiązania problemów z połączeniem według zaleceń z naszej strony:  

  

Podstawowe kroki  

Zaawansowane  

 

Wyłącz IPv6 w ustawieniach routera jeśli go używasz. To często pomaga.  

 

Dodatkowo wyłącz aplikacje działające w tle  i dodaj grę do wyjątków programu antywirusowego. 

 

EA_PulsarAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 6 (900 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Battlefront 2 error 201

Community Manager

Hej @dilowlok187 

Error 201 oznacza błąd połączenia. 

 

Napsz na prosze na jakiej platformie grasz oraz z jakiego typu połączenia korzystasz (WiFi czy kabel). 

 

EA_Pulsar

 

 

 

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 2 z 6 (930 wyświetleń)

Dot.: Battlefront 2 error 201

★★★ Newbie

gram na pc , nie moge wifi wienc kabel lecz internet mam ok tylko w battlefroncie 2 to mi tak dziala ,we wszystkim innym jest dobrze a jak mnie polonczy to mam dobry ping wienc nie wiem z kond sie pojawia error 201

Wiadomość 3 z 6 (920 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefront 2 error 201

Community Manager

Na początek sprawdź rozwiązania problemów z połączeniem według zaleceń z naszej strony:  

  

Podstawowe kroki  

Zaawansowane  

 

Wyłącz IPv6 w ustawieniach routera jeśli go używasz. To często pomaga.  

 

Dodatkowo wyłącz aplikacje działające w tle  i dodaj grę do wyjątków programu antywirusowego. 

 

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 4 z 6 (901 wyświetleń)

Dot.: Battlefront 2 error 201

Community Manager

@dilowlok187 Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem dzięki wskazówkom od @EA_Pulsar 

 

Dziękuję i pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 5 z 6 (843 wyświetleń)

Dot.: Battlefront 2 error 201

★★★★★ Newbie

Hej, zainstalowałem po przerwie SW Battlefronta 2, ale w praktycznie każdej grze, po kilku minutach zostaje rozłączony z serwerem (błąd 201). Nigdy nie miałem problemów z Internetem, mam światłowód podpięty po kablu do PC, co więcej kiedyś jak jeszcze grałem na wifi nie miałem takich problemów. Średni ping w każdej grze to przedział 20-40 w tym w bf2, więc jestem przekonany, że wina nie stoi tu po stronie mojego Internetu. Wyciszanie wszystkich aplikacji w tle i zmiana kabla na inny, nic nie dały.   

Wiadomość 6 z 6 (612 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem