BŁąd połaczenia

autor: Hyakkiyako
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

BŁąd połaczenia

★ Novice

Witam

Kolejna gra z EA nie dziala ... Gra kupiona na Epicu, wyskakuje mi komunikat "Nie mozna nawiazac polaczenia z serwerami EA w celu aktywacji gry STAR WARS Battlefront 2 na tym komputerze przy uzyciu twojego konta. Sprobuj ponownie pozniej"

Nie mam juz sil do tej badziewnej platformy ... kolejna gra 100Gb pobrana i nie dziala.

Czy da sie to jakos naprawic bo wszystko co jest w necie nie dziala oczywiscie

Wiadomość 1 z 5 (2 382 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BŁąd połaczenia

Community Manager

Hej @Hyakkiyako 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie, przykro mi z powodu pojawiającego się u Ciebie problemu. 

 

Powiedz nam proszę jakich kroków próbowałeś dotychczas. Jednym z rozwiązań tego problemu jest pobranie innej gry EA (np. darmowego Apex Legends) i przypisanie jej do konta EA. 

Wiadomość 2 z 5 (2 362 wyświetleń)

Dot.: BŁąd połaczenia

★ Novice

Konfigurowanie rutera, zmiana DNS na taki jaki byl u was podany w innym temacie, re-instalacja wszystkiego, wylaczenie zapory sieciowej, dodanie do wyjatku zapory ...

dalej to samo, 3 gry z EA i 3 gry nie dzialaja ;/  Mozna jakos grac przez Epica pomijajac wasz (beznadziejny ) program ? Mam kupione prawie 70gier na innych platformach, kupuje,sciagam i gra nigdy problemu nie ma, u was nic nie dziala i ciagle musze czekac na zwrot pieniedzy ;/

Wiadomość 3 z 5 (2 325 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BŁąd połaczenia

Community Manager

Dzięki za odpowiedź @Hyakkiyako 

 

Czy wykonywałeś może krok związany z pobraniem Apex Legends? 

Wiadomość 4 z 5 (2 299 wyświetleń)

Dot.: BŁąd połaczenia

★★★ Newbie

Mam podobny problem!

 

Grałem jeszcze 31 Stycznia w Star Wars Battlefront przez Steam i Origin!

Też dnia apka ORIGIN została automatycznie zastąpiona EA skutkuje to tym, że o ile 31 Stycznia gra się uruchomiła to po minucie ją wysypało.

O tego momentu żadna z 3 gier EA które posiadam i gram w nie od lat NIE działa.

 

Pojawiają się niedorzeczne komunikaty:

500 - 404 - pojawił się błąd w matriksie.

Serwer napotkał tajemniczy błąd. Spróbuj ponownie za jakiś czas.

 

Albo:

Wygląda na to, że program został zakupiony na twoim urządzeniu przez innego użytkownika. Jeśli chcesz możesz kupić go w EA.

 

Albo:

Coś poszło nie tak... Wystąpił problem z twoim kontem i po tym komunikacie wyrzucenie lub brak połączenia z EA  

Wiadomość 5 z 5 (2 159 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem