prosze mnie odbanować !!! :(

autor: ghosty440
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

prosze mnie odbanować !!! :(

★★★ Novice

zostałem zbanowany za dosłownie nic! tylko dostałem taki email:Thank you for contacting us regarding the action that was taken on your account due to a violation of our User Agreement or Terms of Sale. After thoroughly investigating your account and concern, we found that your account was actioned correctly, and the sanction will remain in place.prosze mnie odbanować! :'(

Wiadomość 1 z 3 (753 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: prosze mnie odbanować !!! :(

Community Manager

Hej @ghosty440 

Niestety, ale poprzez forum nie będziemy w stanie odblokować Twojego konta. Jeśli pomimo poniższego komunikatu chciałbyś się odwołać od tej decyzji skontaktuj się z nami wedle instrukcji poniżej: 

Co to są wykluczenia w zabezpieczeniach systemu Windows? - Pomoc techniczna pakietu Office

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (727 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Community Manager

Hej @ghosty440 

Niestety, ale poprzez forum nie będziemy w stanie odblokować Twojego konta. Jeśli pomimo poniższego komunikatu chciałbyś się odwołać od tej decyzji skontaktuj się z nami wedle instrukcji poniżej: 

Co to są wykluczenia w zabezpieczeniach systemu Windows? - Pomoc techniczna pakietu Office

Wiadomość 2 z 3 (728 wyświetleń)

Community Manager

Oznaczyłam odpowiedź @EA_Kuba jako rozwiązanie.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 3 z 3 (704 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem