Dot.: plants vs zombies garden warfare 2 Split screen online ( problem )

autor: AdiKrK88
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

plants vs zombies garden warfare 2 Split screen online ( problem )

★★★ Newbie

 

 

Witam. Posiadam konsole Xbox one S wykupione Xbox live gold, Na grze jednoosobowej działa wszystko. Założyłem drugie konto żeby moc włączyć podzielony ekran, niestety żeby działały funkcje sieciowe muszę być zalogowany do EA, i tu się pojawia problem. Konto główne jest zalogowane ( gram w fife17, i PvsZGW2, lecz drugiego użytkownika nie mogę zalogować do mojego

konta EA w celu powiązania, wyskakuje komunikat ze jest to w tym monecie nie do zrealizowania. A chciałem na 2 z synem pograć online Frown. Można grac na podzielonym ekranie ale tylko na podwórkowym polu walki.

 

Może ustawiona data urodzin syna ma znaczenie? Ale ustawiłem na jego koncie ze nie ma ograniczeń. 

Wiadomość 1 z 4 (2 901 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie
Highlighted

Dot.: plants vs zombies garden warfare 2 Split screen online ( problem )

★★★ Novice

Sprawa jest śmieszna. Rozwiązałem ten problem. Jak logowałem się do PvsZGW2 nie mogłem się zalogować na założone konto ( drugie konto syna ). Ale W momencie jak utworzyłem konto EA w trakcie gdy podzieliłem ekran ( w momencie gdy gra się uruchamiała po włączeniu split screen ) podając e-mail konta głównego wszystko już działa.

Teraz jest kwestia starego konta EA xD

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 4 (3 026 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: plants vs zombies garden warfare 2 Split screen online ( problem )

Community Manager

Hej @Adi88KrK

 

Czy do zalogowania się drugim kontem wykorzystujesz te same dane? Istnieje możliwość połączenia kilku kont Microsoft z kontem EA, nie mniej jeśli chcesz grać na podzielonym ekranie musi być to konto nowe, nie powiązane z "głównym" kontem Microsoft na konsoli. 

 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem Standard smile 

Wiadomość 2 z 4 (2 884 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: plants vs zombies garden warfare 2 Split screen online ( problem )

★★★ Novice

Jest to osobne konto, inna nazwa gracza, inny login inne hasło. Jest podpięte jedynie jako konto rodzinne. Ustawiłem dla tego konta brak limitów wiekowych. 

I dla drugiego konta założyłem odrębne konto EA lecz nie da się przy włączeniu splitscreena zalogować na nie .

Wiadomość 3 z 4 (2 868 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: plants vs zombies garden warfare 2 Split screen online ( problem )

★★★ Novice

Sprawa jest śmieszna. Rozwiązałem ten problem. Jak logowałem się do PvsZGW2 nie mogłem się zalogować na założone konto ( drugie konto syna ). Ale W momencie jak utworzyłem konto EA w trakcie gdy podzieliłem ekran ( w momencie gdy gra się uruchamiała po włączeniu split screen ) podając e-mail konta głównego wszystko już działa.

Teraz jest kwestia starego konta EA xD

Wiadomość 4 z 4 (3 027 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem