plants vs zombies battle for neighborville połączone konta Origin(EA) i PSN

autor: rafesor
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

plants vs zombies battle for neighborville połączone konta Origin(EA) i PSN

★★★ Newbie

W pierwszej kolejności zakupiłem i zainstalowałem grę na PS4PRO. Utworzyłem konto Origin(EA) i połączyłem je z kontem PSN. W grze poczyniłem pewne postępy. Niedawno kupiłem i zainstalowałem grę na PC. Zalogowałem się wykorzystując te same dane logowania na koncie Origin(EA), które jest połączone z PSN. Okazało się, że nie widzę żadnych postępów ani zdobytych trofeów. Wygląda to tak, jakby identyfikator łączony z PSN nie zapisywał postępów na koncie Origin(EA). Spotkał się ktoś może z takim problemem?

Wiadomość 1 z 2 (878 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: plants vs zombies battle for neighborville połączone konta Origin(EA) i PS

Community Manager

Hej @rafesor 

 

Dzięki za Twoje pytanie Standard smile.

 

Progres w grze Plants vs Zombies: Battle for Neighborville, nie jest dzielony pomiędzy platformami. Dla każdej z platform (PS4/PC) jest on naliczany oddzielnie. Rozpoczynając grę na nowej platformie zaczynasz ją od zera. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (848 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: plants vs zombies battle for neighborville połączone konta Origin(EA) i PS

Community Manager

Hej @rafesor 

 

Dzięki za Twoje pytanie Standard smile.

 

Progres w grze Plants vs Zombies: Battle for Neighborville, nie jest dzielony pomiędzy platformami. Dla każdej z platform (PS4/PC) jest on naliczany oddzielnie. Rozpoczynając grę na nowej platformie zaczynasz ją od zera. 

Wiadomość 2 z 2 (849 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem