Dot.: niesłusznie wykorzystany kod

autor: Revan2000s
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

niesłusznie wykorzystany kod

★★★ Newbie

Cześc

Mam problem. Zainstalowałem kilka miesięcy temu Plants vs Zombie, ale gra nie chciała się odpalić na moim kompie z powodu sterowników, więc ją sobie odpuściłem. W międzyczasie komp się zepsuł a ja mam kolejny. Niestety gdzieś zgubiłem dostęp do EA więc założyłem nowy i raz jeszcze chciałem zinstalowac grę i tu niespodzianka -wyskoczyła informacja że kod wykorzystany..............

Co mam zrobić???

POMOCY!

Wiadomość 1 z 2 (608 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: niesłusznie wykorzystany kod

Z tego co rozumiem to próbujesz dodać kod do gry na nowym koncie, tak? Na jeden kod przypada tylko jedno konto. Spróbuj odzyskać swoje pierwotne konto. Jeśli pamiętasz chociaż login lub e mail możesz to zrobić bez żadnych problemów.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (696 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: niesłusznie wykorzystany kod

Z tego co rozumiem to próbujesz dodać kod do gry na nowym koncie, tak? Na jeden kod przypada tylko jedno konto. Spróbuj odzyskać swoje pierwotne konto. Jeśli pamiętasz chociaż login lub e mail możesz to zrobić bez żadnych problemów.

Wiadomość 2 z 2 (697 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem