W jaki sposób mogę rozmawiać z budką telefoniczną zbierając złote gnomki ps4

autor: fifi0720
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted
Zaakceptowane rozwiązanie

W jaki sposób mogę rozmawiać z budką telefoniczną zbierając złote gnomki ps4

★★★ Newbie

Jakiego przycisku muszę użyć żeby rozmawiać z budką telefoniczną zbierając złote gnomki? bo mój mały nie może sobie poradzić PS4

Wiadomość 1 z 4 (621 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: W jaki sposób mogę rozmawiać z budką telefoniczną zbierając złote gnomki p

★ Guide

Witam,

 

Prawdziwe uznanie, że dałeś się wciągnąć w poszukiwania gnomów Standard smile Aby odebrać telefon z budki telefonicznej wystarczy wcisnąć kółko i X jako odpowiedź Standard smile Przesyłam przydatny filmik.

Polecam także  stronkę, znajdziesz tam mnóstwo ciekawostek. Mam dla Ciebie także instrukcję manualną gry dla PS4. 

 

 

Udanych łowów:eahigh_file: 

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 4 (692 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: W jaki sposób mogę rozmawiać z budką telefoniczną zbierając złote gnomki p

Hej,

Niestety nie jest graczem Plants vs Zombies więc nie znam dokładnie sytuacji, ale znalazłem film poradnikowy: https://www.youtube.com/watch?v=s07dbxcSUp4

Być może pomoże on Wam przy problemie. Standard smile

 

Wiadomość 2 z 4 (614 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: W jaki sposób mogę rozmawiać z budką telefoniczną zbierając złote gnomki p

★ Guide

Witam,

 

Prawdziwe uznanie, że dałeś się wciągnąć w poszukiwania gnomów Standard smile Aby odebrać telefon z budki telefonicznej wystarczy wcisnąć kółko i X jako odpowiedź Standard smile Przesyłam przydatny filmik.

Polecam także  stronkę, znajdziesz tam mnóstwo ciekawostek. Mam dla Ciebie także instrukcję manualną gry dla PS4. 

 

 

Udanych łowów:eahigh_file: 

Wiadomość 3 z 4 (693 wyświetleń)

Dot.: W jaki sposób mogę rozmawiać z budką telefoniczną zbierając złote gnomki p

★ Guide

P.S Daj znać czy zebrałeś już wszystkie 54 złote gnomy. Jeśli jeszcze nie, może TEN filmik Ci się przyda Standard smile

 

PozdrawiamStandard smile

 

 

Wiadomość 4 z 4 (599 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem