Unable to join a sesion - PVZ Garden Warfare

autor: banan84pl
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Unable to join a sesion - PVZ Garden Warfare

★★★ Newbie

Walczę z tym od kilku godzin i nic,

grę mam z Origin, odblokowywanie portów itp idt nic nie daje, jak zagrać w multiplayerze  ? przewaliłem cały internet i nic

pomóżcie (mam neostradę, ale to chyba bez z naczenia)

Wiadomość 1 z 4 (495 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Unable to join a sesion - PVZ Garden Warfare

Community Manager (retired)

@banan84pl Witam! 

 

Jeśli próbowałeś otwarcia portów dla gry PVZ GW i nadal otrzymujesz ten błąd prawdopodobnie problem może leżeć lokalnie na komputerze. Mieliśmy parę takich przypadków gdzie systemowy firewall blokował właśnie sesje w grze.

 

Dlatego spróbuj według tej instrukcji  ustalić dla PVZ Garden Warfare Reguły przychodzącej  >  Zezwalaj na połączenie (Allow the connection) Prywatne (Private) i Publiczne (Public) 

 

Możesz też spróbować według tej samej instrukcji dodania Nowej reguły dla gry.

 


 

Pomocne mogą być również kroki z naszej strony pomocy:

 

Wiadomość 2 z 4 (473 wyświetleń)

Dot.: Unable to join a sesion - PVZ Garden Warfare

★★★ Newbie

nic z tego nie pomaga

nie moze byc tak, nie moge grac w gre za ktora zaplacilem pieniadze

czemu z innymi grami nie ma problemu tylko z ta jedn jedyna

 

czy sa jeszcze jakies inne rozwiazania ? jak ostatnio gralem w ta gre nigdy nie bylo problemow, lecz teraz gdy syn znow sobie o niej przypomnial nie mozna sie kompletnie polaczyc na server multiplayer, mam tylko czerwony kwadracik w miejscu gdzie kiedys byl stopien wojskowy i przy kazdej probie polaczenia wyskakuje komunikat unable to join sesion

 

co tu jeszcze z tym mozna zrobic zeby mozna bylo normalnie polaczyc sie z serverem, ewentualnie gdzie reklamowac produkt jako tak naprawde niezgodny (bo wina lezy raczej po stronie serverow na ktore pol swiata sie zali)

Wiadomość 3 z 4 (465 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Unable to join a sesion - PVZ Garden Warfare

★★★ Pro

Program Origin na pewno działa w trybie Online, a nie w Offline? 

Wiadomość 4 z 4 (461 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem