Transfer postaci pomiędzy platformami - PS4 -> PC

autor: VostixPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Transfer postaci pomiędzy platformami - PS4 -> PC

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam, mam takie zapytanie: Chciałbym przenieść mój postęp gry uzbierany na ps4 na PC, czy jest taka możliwość? Tylko dodam, że na ps4 postęp zbierałem grając na podzielonym ekranie, u kogoś, nie posiadałem tej gry zakupionej na moim koncie. Nie dawno dopiero kupiłem tą grę na platformę PC i nie mam swojego postępu uzbieranego na ps4. Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 3 (1 263 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Transfer postaci pomiędzy platformami - PS4 -> PC

Community Manager

Hej @VostixPL @Rainbow_Kamyl 

Progres w grze Plants vs Zombies Garden Warfare 2 jest zachowywany na danej platformie i nie ma możliwości przeniesienia go np. z PlayStation 4 na PC Frown. Od momentu wydania gry w 2016 przez rok można było przenieść postacie z poprzedniej wersji gry do PvZ:GW2. 

Can I transfer characters?

Yes, for up to a year post-launch, we will be giving all players of the original Garden Warfare the ability to transfer almost all the characters they have unlocked into Garden Warfare 2 right from launch. The only exception being the four promotional characters: Berry Shooter, Citrus Cactus, Chester Chomper and Dr. Chester.

źródło

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (1 183 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Transfer postaci

★ Novice
@VostixPL Też mam ten problem i nie wiem czy kupować grę bo nie chcę zaczynać od nowa (mam zebrane wszystkie gnomy i sporo postaci).
Wiadomość 2 z 3 (1 217 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Transfer postaci pomiędzy platformami - PS4 -> PC

Community Manager

Hej @VostixPL @Rainbow_Kamyl 

Progres w grze Plants vs Zombies Garden Warfare 2 jest zachowywany na danej platformie i nie ma możliwości przeniesienia go np. z PlayStation 4 na PC Frown. Od momentu wydania gry w 2016 przez rok można było przenieść postacie z poprzedniej wersji gry do PvZ:GW2. 

Can I transfer characters?

Yes, for up to a year post-launch, we will be giving all players of the original Garden Warfare the ability to transfer almost all the characters they have unlocked into Garden Warfare 2 right from launch. The only exception being the four promotional characters: Berry Shooter, Citrus Cactus, Chester Chomper and Dr. Chester.

źródło

Wiadomość 3 z 3 (1 184 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem