Dot.: Spadająca liczba klatek i różne platformy.

autor: Bagietnikk
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Spadająca liczba klatek i różne platformy.

★ Apprentice

Hej!

Niedawno udało mi się uruchomić grę Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville. Mam jednak jeszcze dwa pytania.

1. Mam bardzo małą liczbę klatek w stosunku do innych gier mających podobne wymagania systemowe. Czy mógłbym jakoś ją zwiększyć?

2. Gram w PvZ: BfN także na PS4 i jestem zalogowany na tym samym koncie EA, co na Origin. Czy mógłbym zrobić tak, że na PC i na PS4 mam takie same postępy, czy PC działałoby raczej jako coś w rodzaju multikonta?

 

Liczę na Was Standard smile

Wiadomość 1 z 9 (951 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Spadająca liczba klatek i różne platformy.

Community Manager

Hej @Bagietnikk 

 

1. Podaj proszę paramenty swojego komputera, lub prześlij nam plik DxDiag Standard smile Na podstawie tych informacji będziemy mogli określić co możesz zrobić, aby gra działała lepiej Standard smile

 

2. Nie mam możliwości przeniesienia, lub połączenia progresu pomiędzy platformami, jest on oddzielny dla każdej z platform. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 9 (917 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Spadająca liczba klatek i różne platformy.

Community Manager

Hej @Bagietnikk 

 

1. Podaj proszę paramenty swojego komputera, lub prześlij nam plik DxDiag Standard smile Na podstawie tych informacji będziemy mogli określić co możesz zrobić, aby gra działała lepiej Standard smile

 

2. Nie mam możliwości przeniesienia, lub połączenia progresu pomiędzy platformami, jest on oddzielny dla każdej z platform. 

Wiadomość 2 z 9 (918 wyświetleń)

Dot.: Spadająca liczba klatek i różne platformy.

★ Apprentice

Przesyłam plik dxdiag Standard smile

 

Wiadomość 3 z 9 (895 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Spadająca liczba klatek i różne platformy.

Community Manager

Hej @Bagietnikk 

 

Karta graficzna w którą wyposażony jest Twój laptop jest poniżej minimalnych wymagań gry, co może wpływać na niską ilość klatek. Aby "odciążyć" komputer od przetwarzania innych procesów w tle, uruchom go w trybie czystego rozruchu. Upewnij się również, że dla gry jest ustawiony profil - tutaj znajdziesz instrukcję.

Wiadomość 4 z 9 (862 wyświetleń)

Dot.: Spadająca liczba klatek i różne platformy.

★ Apprentice

Dzięki za pomoc! Sprawdzę, czy działa i dam znać Wink

Wiadomość 5 z 9 (854 wyświetleń)

Dot.: Spadająca liczba klatek i różne platformy.

Community Manager

Hej @Bagietnikk 

 

Miałeś może okazję sprawdzić kroki, które podałem wyżej ? Standard smile

Wiadomość 6 z 9 (826 wyświetleń)

Dot.: Spadająca liczba klatek i różne platformy.

★ Apprentice

W chwili, gdy stworzyłem ten wątek miałem jeszcze stary sprzęt, na którym mało która gra chodziła dobrze. Teraz wyposażyłem się w nowy i gra działa super. Tak, czy siak, dzięki za pomoc Standard smile

Wiadomość 7 z 9 (700 wyświetleń)

Dot.: Spadająca liczba klatek i różne platformy.

★ Apprentice

Jeszcze jedno. Napisałeś, że nie masz możliwości połączenia progresu na różnych platformach, ale czy byłbyś to w stanie zrobić na jednej (np. połączyć dwa konta na PS4)?

Wiadomość 8 z 9 (697 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Spadająca liczba klatek i różne platformy.

Community Manager

Hej @Bagietnikk 

 

Ekstra, cieszę się, że możesz sobie spokojnie pograć na nowym komputerze Standard smile

 

Nie ma możliwości zsumowania progresu z dwóch kont, nawet jeśli są to te same platformy Standard smile

Wiadomość 9 z 9 (687 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem