Re: Skrzynka pocztowa

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Skrzynka pocztowa

★★★ Newbie

W GW 2 (PC) zawsze kiedy próbuję otworzyć skrzynkę wyskakuje mi komunikat

 

Puste

Brak wieści to dobre wieści, prawda?

 

 

Pomocy

Wiadomość 1 z 8 (1 019 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Skrzynka pocztowa

Community Manager (retired)

Witaj @ZackyBoji

 

Czy kiedykolwiek skrzynka pocztowa działała? Czy Twoje konto Origin jest kontem dziecka czy dorosłego? Możesz dodać do wątku zrzuty ekranu, byłoby to bardzo pomocne. 

 

Pozdrawiam.

 

Wiadomość 2 z 8 (1 001 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Skrzynka pocztowa

★★ Novice

Mam ten sam problem od jakiegoś czasu. Wcześniej skrzynka działała bez problemu. Konto jest na osobę dorosłą. 

Pozdrawiam

Wiadomość 3 z 8 (681 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Skrzynka pocztowa

Community Manager

Hej @HANKAM01

 

Podaj nam proszę więcej szczegółów na temat Twojego problemu. Czy podczas otwierania skrzynki pojawia się błąd? Na jakiej platformie grasz? 

Wiadomość 4 z 8 (673 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Skrzynka pocztowa

★★ Novice

Witam. Gram, właściwie to nie ja, tylko mój syn, konto jest na mnie. Podczas otwierania skrzynki pojawia się komunikat "brak wieści to dobre wieści. Prawda?" Gramy na xbox one. 

Pozdrawiam

 

Wiadomość 5 z 8 (659 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Skrzynka pocztowa

★★ Novice

WITAM,

PONAWIAM PYTANIE, JAK MOŻNA ROZWIĄZAĆ PROBLEM SKRZYNKI POCZTOWEJ? BŁĄD POJAWIA SIĘ PODCZAS OTWIERANIA SKRZYNKI POCZTOWEJ " BRAK WIEŚCI TO DOBRE WIEŚCI, PRAWDA? " . KOMUNIKAT POJAWIA SIĘ OD JAKIEGOŚ CZASU, WCZEŚNIEJ NIE BYŁO Z TYM PROBLEMU. KONTO JEST NA OSOBĘ DOROSŁĄ. GRAMY NA XBOX

Wiadomość 6 z 8 (642 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Skrzynka pocztowa

Community Manager

Hej @HANKAM01 

 

Dziękuję za odpowiedź Standard smile. Opisany przez Ciebie problem jest aktualnie badany przez Studio. Znalazłem zgłoszenia podobne do Twojego na naszym angielskim forum. Na tę chwilę nie jestem w stanie określić kiedy problem zostanie rozwiązany. Jeśli pojawią się jakiekolwiek dodatkowe informacje - dam Ci znać Standard smile 

 

Wcześniej użytkownicy zgłaszali podobne problemy (w czasie rozpoczęcia tego wątku), nie mniej problem został rozwiązany przy jednej z aktualizacji. 

 

 

Wiadomość 7 z 8 (626 wyświetleń)

Re: Skrzynka pocztowa

★★ Novice
@EA_Kuba Dziękuję bardzo za odpowiedź 😁 i czekam na dalszy rozwój sytuacji.
Wiadomość 8 z 8 (617 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem