Dot.: PvZ Garden Warfare 2 problemy z uruchomieniem

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

PvZ Garden Warfare 2 problemy z uruchomieniem

★★★ Newbie

Siema, kilka lat temu grałem w garden warfare 2 i wszystko działało sprawnie, po kilku latach przerwy spróbowałem uruchomić grę znowu, lecz ciągle wyświetla mi się komunikat, że mam za starą wersję AMD drivera, chociaż kiedyś gra działała na tym samym komputerze. Spróbowałem zaktualizować tego drivera, ale wyświetla się błąd, że komputer nie jest wspierany przez AMD czy jakoś tak. Wie ktoś jak to naprawić?

Dodam że mam system Windows 8.1.

Wiadomość 1 z 4 (1 105 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: PvZ Garden Warfare 2 problemy z uruchomieniem

Community Manager

Dzięki za odpowiedź @ZlyZolwYT 

 

Znalazłem nowszy sterownik (z 2017 roku) dla Twojej karty graficznej i systemu operacyjnego. Link znajdziesz poniżej: 

 

https://www.amd.com/en/support/apu/amd-series-processors/amd-a8-series-apu-for-laptops/a8-6410-radeo...

 

Pamiętaj, aby pobrać wersję dla Windows 8.1 64 bit. 

 

Jeśli komunikat o błędzie podczas instalacji będzie pojawiał się nadal - skorzystaj z kontrolera plików systemowych: 

 

Naprawianie uszkodzonych lub dodawanie brakujących plików systemowych za pomocą narzędzia Kontroler ...

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 4 (1 053 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: PvZ Garden Warfare 2 problemy z uruchomieniem

Community Manager

Hej @ZlyZolwYT 

 

Prześlij nam proszę zrzut ekranu przedstawiający komunikaty, które pojawiają się podczas próby uruchomienia gry. Dodatkowo prześlij nam również plik DxDiag. Standard smile

Wiadomość 2 z 4 (1 071 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: PvZ Garden Warfare 2 problemy z uruchomieniem

★★★ Newbie

Oto wszystkie komunikaty + DxDiag

Wiadomość 3 z 4 (1 058 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: PvZ Garden Warfare 2 problemy z uruchomieniem

Community Manager

Dzięki za odpowiedź @ZlyZolwYT 

 

Znalazłem nowszy sterownik (z 2017 roku) dla Twojej karty graficznej i systemu operacyjnego. Link znajdziesz poniżej: 

 

https://www.amd.com/en/support/apu/amd-series-processors/amd-a8-series-apu-for-laptops/a8-6410-radeo...

 

Pamiętaj, aby pobrać wersję dla Windows 8.1 64 bit. 

 

Jeśli komunikat o błędzie podczas instalacji będzie pojawiał się nadal - skorzystaj z kontrolera plików systemowych: 

 

Naprawianie uszkodzonych lub dodawanie brakujących plików systemowych za pomocą narzędzia Kontroler ...

Wiadomość 4 z 4 (1 054 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem