Pomóz nam ulepszyc serwis Answers HQ! Wypelnij ankiete Nie, dziekuje

PvZ GW2 problemy z kursorem

autor: Anonimowy0895
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

PvZ GW2 problemy z kursorem

★★★ Newbie

Witam

Od kilku dni mam problem techniczny z grą PvZ GW2. Mianowicie nie widać kursora. Nie umożliwia to korzystania normalnie z gry. Po wciśnięciu Escape, czy przy wyborze postaci kursora nie widać, co nie umożliwia korzystania z wielu funkcji np. persolizowania postaci. Proszę o szybką odpowiedź. 

Wiadomość 1 z 2 (371 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: PvZ GW2 problemy z kursorem

Champion
@Anonimowy0895

Pare sposobow na odzyskanie kursora - którys z nich powinien zadzialać.
1. Naciśnij ALT + ENTER i zobacz, czy kursor jest nadal widoczny poza oknem gry. Jeśli nie, spróbuj odłączyć mysz i podłączyć ją ponownie.
2. Wyłącz Origin w grze
Origin / moja biblioteka gter - prawym myszy na okladke gry - opcja wlasciwosci.
Jesli nie pomoze
3. W panelu sterowania / Sprzęt i Dźwięk/ Urzadzenia i drukarki --> mysz- opcje wskaźnika , wyłącz opcję "pokaż ślad wskaźnika".
4. Wypróbuj rozne tryby ustawienia ekanów w grze . Od pólokienkowego do pelnegp ekranu - w ktorymś z niech kursor powinien byc widoczny. Jesli nie mozesz tego zrobić, bo kursor jest niewidocczny i w menu gry spróbuj przełączyć grę na tryb okienkowy w Origin.
Otworz Origin. Moja biblioteka gier - prawym myszy na okładke gry - opcja Wlasciwosci. Nastepnie wybierz Zaawansowane opcje uruchomienia
Nastepnie w polu Argumenty wiersza polecen wpisz:
-w
potem Zapisz

Nie jestem pracownikiem EA

CCP Champion Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 2 (317 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem