Dot.: PvZ GW2 - nie mogę się ruszać

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: PvZ GW2 - nie mogę się ruszać

★★★ Newbie

ja też mam ten problem ale w samouczku i nie działa po restarczie ani po zaktualizowaniu karty graficznej

 

Wiadomość 11 z 14 (810 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: PvZ GW2 - nie mogę się ruszać

★ Novice

Ja mam ten sam problem. Po uruchomieniu wyskakuje komunikat, abym zaktualizował sterowniki grafiki, co też zrobiłem, następnie gdy wybiorę anuluj włącza się gra, ale nie mogę ruszyć się postacią. Nie działa zarówno myszka jak i klawiatura. Mam kartę Radeona TM 520, proc I7, 8 gen,  8GRamu komp stosunkowo nowy. Filmy zamieszczone powyżej nic nie dają. Grafika ustawiona w trybie najwyższej wydajności i dalej nic.

Wiadomość 12 z 14 (684 wyświetleń)
0 Kudo
Highlighted

Dot.: PvZ GW2 - nie mogę się ruszać

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @rumcyk33 

 

Podana przez Ciebie karta graficzna jest poniżej minimalnych wymagań gry Plants vs. Zombies Garden Warfare 2. Niestety pomimo tego, że masz wystarczającą ilość pamięci RAM oraz procesor wydaje się być również wystarczający, gra nie będzie działać płynnie z powodu karty graficznej. 


Usunąłem duplikat Twojego postu z innego tematu

Wiadomość 13 z 14 (666 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: PvZ GW2 - nie mogę się ruszać

★ Novice
@EA_Kuba Masz rację, chociaż karta nie odbiega zbytnio od minimalnych wymagań - posiada jedynie nieco mniej jednostek cieniujących ( jak wynika z porównania parametrów ), nie mniej jednak gra w ogóle nie działa. Obraz widać , postać wygląda również całkiem dobrze, porusza się w miarę płynnie, jednak nie mam nad nią żadnej władzy.
Wiadomość 14 z 14 (660 wyświetleń)
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem